REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

To jeden z najlepszych seriali Apple TV+. Dostanie kolejne sezony - i nie będziemy musieli na nie długo czekać

„Silos” to jeden z najlepszych seriali od Apple TV+. Od pewnego czasu wiemy, że doczeka się on 2. sezonu. Teraz Rebecca Ferguson, gwiazda i producentka serii, zdradziła więcej informacji na temat jego przyszłości - dzięki jej wypowiedzi poznaliśmy m.in. liczbę planowanych sezonów.

14.04.2024
12:01
silos serial 2 sezon ile rebecca fergusson apple tv plus gdzie obejrzeć
REKLAMA

„Silos” od Apple’a to serialowa adaptacja powieściowej trylogii autorstwa Hugh Howey’a, świetnie oceniany (choć niepozbawiony wad) tytuł, który wielu określamianem jednej z najlepszych produkcji serwisu, a na pewno najlepszym serialem science fiction w jego bibliotece.

Studio zrealizowało już 2. sezon - zdjęcia zakończyły się w marcu 2024 r. Teraz mamy już pewność, że to jeszcze nie koniec. W rozmowie z serwisem „Collider” grająca jedną z głównych ról i będąca producentką wykonawczą Rebecca Ferguson zdradziła, ile jej zdaniem serii jest w planach i w jaki sposób podejdą do ich realizacji. Okazało się, że tworzy podzielili materiał źródłowy na cztery sezony, a praca nad nimi będzie bardzo efektywna: wstępne plany zakładają powiem nakręcenie ostatnich dwóch serii jednocześnie.

REKLAMA

Silos: będą kolejne sezony. Rebecca Ferguson zdradza szczegóły

Szczerze mówiąc, nie sądzę, żeby to była tajemnica. Książki to książki - są w sumie trzy, podzielono je na cztery sezony. (...) Pierwszy już za nami. Drugi został nakręcony i czeka na premierę. Teraz czekamy na przyklepanie trzeciego i czwartego - myślę, że nakręcimy je jednocześnie i to będzie koniec

- wyjawiła artystka.

Tymi słowami Ferguson potwierdziła też informację o zakończeniu zdjęć do 2. odsłony. Wygląda na to, że twórcy w przyszłości również będą chcieli zachować krótkie odstępy między premierami (ta trwałaby jeszcze krócej, gdyby nie hollywoodzkie strajki). Równoczesna realizacja kolejnych odsłon pozwoli wypuścić je w bardzo wąskich odstępach.

Czytaj więcej o produkcjach Apple TV+ w Spider's Web:

„Silos” rozgrywa się w postapokaliptycznej przyszłości, w której gigantyczny podziemny silos umożliwił przetrwanie części ludzkości. Produkcja pochyla się m.in. nad Juliette, inżynierką, która w poszukiwaniu zemsty godzi się przyjść posadę szeryfa. To wielowątkowa, złożona i angażująca opowieść - to, co widzieliśmy dotychczas, to zaledwie prolog.

Tymczasem możemy mieć nadzieję, że 2. sezon trafi na Apple TV+ pod koniec 2024 r. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona. 

Silos
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA