REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

SkyShowtime już w Polsce. Cena jest zaskakująco niska

Czy w Polsce potrzebujemy kolejnego serwisu streamingowego? Jeden rabin powie nie, a drugi spojrzy na SkyShowtime i krzyknie: jak najbardziej! Zupełnie nowa platforma VOD już do naszego kraju zawitała. Kusi nie tylko konkurencyjną ofertą, ale też (a może nawet bardziej?) konkurencyjną ceną. Szczególnie że na sam start usługa przygotowała wyjątkowo atrakcyjną promocję.

14.02.2023
9:30
skyshowtime polska cena promocja
REKLAMA

SkyShowtime został uruchomiony niedawno, bo we wrześniu 2022 roku. Pojawił się wtedy w kilku europejskich krajach i od tamtej pory regularnie debiutuje w kolejnych. Właśnie zawitał również do Polski. Chociaż mogłoby się wydawać, że na nasz rynek streamingowy nie ma już sensu wchodzić z nowym produktem, to na ten powinno się znaleźć miejsce. W końcu jego oferta zwala z nóg, równie mocno co cena.

Na SkyShowtime nie brakuje tytułów rozpoznawalnych na całym świecie marek. Na platformie znajdziemy produkcje wydawane pod szyldem Universal, Sky, Showtime, Peacock, Paramount Pictures, Paramount+, etc. Mówiąc w skrócie: zyskujemy dostęp do wyjątkowego kontentu. Chodzi tu również o filmy i seriale, których w Polsce nie obejrzymy nigdzie indziej.

REKLAMA

SkyShowtime już w Polsce

"Top Gun: Maverick", "Jurassic World Dominion", "Wiking" - to tylko kilka z kinowych hitów zeszłego roku, które można zobaczyć na platformie. Towarzyszą im klasyki kina ("Ojciec Chrzestny") oraz wyjątkowe seriale, o jakich do tej pory mogliśmy jedynie czytać na zagranicznych portalach. Mowa tu m.in. o "Yellowstone", "Tulsa King", Mayor of Kingstown", "Let the Right One In", "The Offer".

Oferta SkyShowtime już jest imponująca, a przecież będzie się powiększać. Wiemy na przykład, że platforma zawarła umowę z Warner Bros. Discovery, wedle której dostanie mnóstwo seriali. To tam właśnie zobaczymy (nie od razu) odrzuconą przez HBO Max "Warszawiankę".

SkyShowtime w Polsce

SkyShowtime - cena subskrypcji w Polsce

Kiedy już czujemy ekscytację ofertą nowej platformy, zwykle na nasze głowy wylewany jest kubeł zimnej wody pod postacią ceny. Bo przecież jeśli chcielibyśmy wykupić subskrypcje do wszystkich serwisów największych w Polsce graczy, musimy bulić miesięcznie niezłą sumkę. Na szczęście nowa platforma nie zamierza z nas zdzierać.

REKLAMA

Jak już wcześniej było wiadomo, cena miesięcznej subskrypcji SkyShowtime wynosi 24,99 zł. Na polskim rynku jest to jedna z najtańszych ofert. Na dobrą sprawę tańszą ma jedynie Amazon Prime Video (10,99 zł/msc. lub 49 zł/rocznie). Teraz okazuje się, że z racji swojego startu - tak w naszym jak i kilku innych krajach - platforma przygotowała specjalną promocję.

Jeśli zarejestrujecie się na SkyShowtime.com już teraz, otrzymacie 50 proc. zniżkę od standardowej ceny. Nie na miesiąc. Na zawsze. Oznacza to, że subskrypcja serwisu będzie was wynosić zaledwie 12,49 zł/msc. Nie ma jednak co zwlekać z jej wykupieniem. Oferta jest bowiem ważna tylko do 11 kwietnia do końca dnia - godziny 23:59.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA