REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

SkyShowtime podał rozkład jazdy na wakacje. Te filmy i seriale będziemy oglądać w najbliższych miesiącach

Kalendarzowe lato dopiero ma się rozpocząć, ale na SkyShowtime już zrobiło się gorąco. Chwilę temu na platformie zadebiutował 3. sezon "Mayor of Kingstown", a za chwilę dołączą do niego kolejne filmy i seriale, które do obejrzenia w wakacje będą w sam raz.

10.06.2024
14:09
skyshowtime co obejrzeć premiery knuckles
REKLAMA

Oczywiście, najgorętsza premiera tego roku od SkyShowtime nadejdzie w listopadzie. To wtedy bowiem na platformie mają zadebiutować finałowe odcinki "Yellowstone". Do tego czasu możemy jednak oglądać inny serial twórcy sagi Duttonów. "Mayor of Kingstown" o rodzinie McLusky 6 czerwca powrócił już z 3. sezonem. Jego ostatni odcinek pojawi się 8 sierpnia. A co obejrzymy w międzyczasie? Interesujących premier w najbliższych tygodniach i miesiącach na pewno nie zabraknie.

Po "Halo" na SkyShowtime zmierza kolejna świetna adaptacja gier wideo. To zresztą interquel kinowych hitów. Akcja "Knucklesa" rozgrywa się bowiem między wydarzeniami przedstawionymi w 2. i 3. części "Sonica. Szybkiego jak błyskawicy". Tytułowy bohater trenuje i uczy tu Wade'a, aby mógł zostać wojownikiem Echidną. Krytycy pokochali tę produkcję. Na Rotten Tomatoes cieszy się bowiem 75 proc. pozytywnych recenzji.

REKLAMA

SkyShowtime - co obejrzeć latem?

"Knuckles" zadebiutuje w Polsce ze sporym opóźnieniem. Oryginalny serial Paramount+ amerykańscy widzowie mogą oglądać już od końca kwietnia. U nas pierwsze trzy odcinki pojawią się 3 sierpnia (druga połowa nadejdzie 14 września). Stanie się to więc niecały miesiąc po premierze "Bargain", które również wydaje się pewnym hitem. To w końcu koreański thriller z Jun Jong-seo, gwiazdą "Domu z papieru: Korei", w jednej z głównych ról.

Bargain - SkyShowtime - seriale - co obejrzeć?

W "Bargain" ofiary pod pretekstem seksualnych schadzek zwabiane są do położonego na odludziu hotelu. Gdy do niego trafiają, okazuje się, że wpadły w pułapkę handlarzy organami, którzy zamierzają sprzedać ich ciała na części temu, kto zapłaci najwięcej. Pewnego dnia, po dramatycznym w skutkach trzęsieniu ziemi, jedni, drudzy i trzeci utykają razem w rozpadającym się budynku. Podejmują walkę o przetrwanie za wszelką cenę. Brzmi ciekawie, prawda?

Z serialowych nowości SkyShowtime warto jeszcze na pewno wypatrywać "Mr Bigstuff", czyli komedii o rozbitej rodzinie, kruchej męskości i... sprzedaży dywanów. Produkcja zadebiutuje na platformie 2 sierpnia. Wtedy dostaniemy pierwsze trzy odcinki, a pozostałe będą pojawiać się co tydzień.

Pogoda niby będzie wakacyjna, ale najważniejszą filmową premierą sierpnia bez wątpienia jest nowy świąteczny klasyk. "Przesilenie zimowe" szturmem podbiło serca krytyków. To niezwykle ciepła komedia, która opowiada o powszechnie nielubianym profesorze. W czasie przerwy świątecznej utyka on na kampusie ze zbuntowanym uczniem i szefową szkolnej kuchni. Przyjdzie im poznać się nawzajem.

"Przesilenie zimowe" trafi na SkyShowtime już w momencie, kiedy nad uczniami natrętnie będzie krążyć widmo powrotu do szkoły - 25 sierpnia. Parę dni później na platformie pojawi się natomiast remake uwielbianego filmu coming of age. "Wredne dziewczyny" to nowa wersja hitu z Lindsay Lohan sprzed lat. Ta sama historia zostaje jednak uwspółcześniona i opowiedziana w formie musicalu.

Więcej o ofercie SkyShowtime poczytasz na Spider's Web:

Znacznie wcześniej, bo na początku sierpnia, dzięki SkyShowtime będziecie też mogli wybrać się w niezwykłą familijną podróż z "Wyfruniętymi". Dwa dni później do bujania się w rytm nacechowanych politycznie tekstów Boba Marleya, nakłoni was natomiast biografia piosenkarza "One Love". Dla miłośników reggae to pozycja obowiązkowa.

SkyShowtime - pełna lista premier na lato

Seriale:

 • Bargain 04/07/2024
 • Law & Order: 23. sezon 05/07/2024
 • Mr Bigstuff 02/08/2024
 • Knuckles 03/08/2024
REKLAMA

Filmy:

 • Wyfrunięci 04/08/2024
 • Bob Marley: One Love 06/08/2024
 • Please Don’t Destroy: The Treasure of Foggy Mountain 07/08/2024
 • Przesilenie zimowe 25/08/2024
 • Wredne dziewczyny 28/08/2024
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA