REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Fenomen większy niż "Avengers" wraca na SkyShowtime z nowymi odcinkami

Na SkyShowtime zaraz wpadnie nieco spóźniony prezent na Dzień Dziecka. To nowe odcinki serialu, który stał się popkulturowym fenomenem. Druga część 10. sezonu produkcji dołączy tym do dotychczasowych mocnych premier tego miesiąca.

08.06.2024
9:04
skyshowtime co obejrzeć psi patrol
REKLAMA

SkyShowtime ma naprawdę mocny miesiąc w ogóle, a tydzień - w szczególe. W minionych dniach na platformie pojawiły się dwie głośne premiery serialowe. Najpierw zadebiutował 3. sezon "Mayor of Kingstown" (znajdziecie go tutaj) z Jeremy Rennerem w roli głównej, a potem dołączył do niego "Tatuażysta z Auschwitz". To gratki dla tych starszych widzów. W przyszłym tygodniu wpadnie natomiast coś dla najmłodszych, którzy jeszcze nie tak dawno obchodzili swoje święto. Nowe odcinki tej produkcji będą hitem. To pewne. W końcu miłość dzieci do całej franczyzy już od wielu lat nie słabnie, tylko rośnie w siłę.

"Psi patrol" zaczął się w 2013 roku. Od tamtej pory serial zebrał takie grono młodocianych fanów, że dostał gry wideo, przedstawienie na żywo, merch oczywiście, no i dwa filmy kinowe. To prawdziwa maszynka do robienia pieniędzy, bo dzieci kochają pieski stojące na straży porządku w nadbrzeżnym Adventure Bay. Zwierzaki bawią i uczą widzów dzisiaj już na całym świecie.

REKLAMA

SkyShowtime - co obejrzeć?

"Psi patrol" przebił swoją popularnością superbohaterów Marvela. Nie, nie całe MCU, do tego jeszcze daleko. Z zarobionymi do tej pory 14,4 mld dolarów franczyza wyprzedziła "Avengersów", którzy od swoich komiksowych początków w 1963 roku zgarnęły na całym świecie 14,3 mld dol. A przecież psiaki są ciągle aktywne w każdym możliwym medium. Kwota na ich koncie wciąż będzie się więc powiększać.

Psi patrol - SkyShowtime - co obejrzeć?

Szał na "Psi patrol" nie ominął Polski. Na filmy pełnometrażowe dzieciaki tłumnie ciągną swoich rodziców, przez co produkcje rozbijają rodzimy box office. Cieszą się też popularnością w streamingu. Rozrzucone są jednak po różnych platformach. Dwa sezony znajdziemy na Netfliksie, parę odcinków trafi się na CANAL+ online, ale to właśnie SkyShowtime jest głównym domem serialu. To tam znajdziecie wszystkie dotychczasowe odcinki, a 14 czerwca pojawią się nowe. Możecie więc puścić je swoim pociechom.

To jednak nie koniec atrakcji dla dzieci przygotowanych przez SkyShowtime na czerwiec. Pod koniec miesiąca na platformie pojawią się jeszcze "Trolle 3". Tym razem dobrze znani nam bohaterowie. Poppy i Mruk są już parą. Ona odkrywa dzięki temu, że jej ukochany należał kiedyś do jej ulubionego boysbandu, który tworzył wraz ze swoimi braćmi. Jeden z nich zostaje porwany przez niegodziwe gwiazdy pop. Poppy i Mruk ruszą mu na ratunek, przez co na widzów czeka istna eksplozja intensywnych barw i skocznej muzyki. Słowem: mnóstwo dobrej zabawy.

Więcej o ofercie SkyShowtime poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Jakbyście jednak na SkyShowtime szukali jeszcze czegoś dla starszych widzów, to dzień przed "Trollami 3", 28 czerwca, na platformie pojawi się pełen akcji film "Miłe towarzystwo". Młoda i ambitna adeptka sztuk walki próbuje w nim ocalić siostrę przed aranżowanym małżeństwem. Postanawia zapobiec nadchodzącemu ślubowi i w tym celu musi skopać parę tyłków.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA