REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tobey Maguire zagra "Spider-Mana" w nowym filmie? Tak twierdzi aktor z "Bez drogi do domu"

Tobey Maguire powróci do roli Petera Parkera w "Spider-Manie 4"? Tak twierdzi aktor znany z roli Sandmana w "Bez drogi do domu". W niedawnym wywiadzie stwierdził on bowiem, że słyszał plotki, jakoby Sam Raimi miał zrealizować kolejny film z Człowiekiem Pająkiem.

25.07.2023
10:39
spider man 4 tobey maguire marvel
REKLAMA

W "Spider-Manie: Bez drogi do domu" ziściło się marzenie milionów fanów na całym świecie. W filmie mogli bowiem zobaczyć nie tylko Człowieka Pająka w wykonaniu Toma Hollanda, ale również Spider-Manów granych przez Tobey Maguire'a i Andrew Garfielda. Produkcja okazała się takim sukcesem kasowym, że zaraz pojawiły się plotki, jakoby ten ostatni mógł powrócić we własnym filmie, ostatniej części niedokończonej trylogii "Niesamowitego Spider-Mana". Jak do tej pory nic z tego nie wyszło.

Okazuje się jednak, że mamy szansę na "Spider-Mana 4" od Sama Raimiego, w którym jako tytułowy superbohater miałby powrócić Tobey Maguire. Tak przynajmniej twierdzi aktor znany z roli przeciwnika Człowieka Pająka Sandmana w dwóch filmach - "Spider-Man 3" i "Spider-Man: Bez drogi do domu".

Czytaj także:

REKLAMA

Spider-Man 4 jednak powstanie?

Thomas Haden Church promuje aktualnie najnowszy serial ze swoim udziałem "Twisted Metal". Z tej okazji porozmawiał z dziennikarzem portalu ComicBook, który podpytał go, czy przyjdzie mu jeszcze wrócić do roli Sandmana.

Czytaj także: Adaptacja samochodowej gry akcji trafi do Polski z opóźnieniem. Dziwicie się, że piractwo wraca?

Zawsze był jakiś rodzaj... Słyszałem plotki, że Sam Raimi ma zrobić kolejny [film ze Spider-Manem] z Tobey [Maguire'em] i jeśli to się zdarzy, prawdopodobnie będę zabiegał, aby mieć w nim chociaż cameo

- mówi Thomas Haden Church.
REKLAMA
Spider-Man: Bez drogi do domu - Tobey Maguire

Oczywiście, nie ma co otwierać szampana, bo to są plotki, ale warto zauważyć, że o "Spider-Manie 4" mówi się od dawna. Film był nawet w przygotowaniu, ale Sony go porzuciło i zdecydowało zreebotować serię za sprawą "Niesamowitego Spider-Mana". Sam Raimi chciałby powrócić do świata Człowieka Pająka i widział nawet na to szansę po realizacji "Doktora Strange'a w multiwersum obłędu". "W Marvelu wszystko jest możliwe" - stwierdził w zeszłym roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA