REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka /
  3. Dzieje się

Sting wraca do Polski i zagra dwa koncerty. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Fani Stinga mogą zacierając ręce, gdyż brytyjski artysta w przyszłym roku zagra aż dwa koncerty w Polsce: w Trójmieście oraz Łodzi. Kiedy pojawią się bilety w sprzedaży?

20.11.2023
12:40
Sting koncerty w Polsce Shutterstock Stedalle
REKLAMA

Sting wraca do naszego kraju, aby w przyszłym roku zagrać dwa wyjątkowe koncerty. 72-letni legendarny brytyjski artysta pojawi się w Polsce latem 2024 roku, występując 6 czerwca 2024 roku w Ergo Arenie w Gdańsku oraz 7 czerwca 2024 roku a Atlas Arenie w Łodzi.

REKLAMA

Więcej na temat Stinga przeczytasz w Spider's Web:

Sting na dwóch koncertach w Polsce w 2024 roku. Zagra największe przeboje.

Brytyjski gwiazdor razem ze swoim bandem zaprezentuje najpopularniejsze i najbardziej znane przeboje. Zagra m.in. "Fields of Gold", "Roxanne", "Every Breath You Take", "Message in a Bottle". Warto podkreślić, że ostatnie występy Stinga zostały okrzyknięte przez "The Times" jako "masterclass". Z kolei The Guardian o brytyjskim artyści pisze, że Sting ma niezrównany kunszt w komponowaniu muzyki pop.

O sukcesach Stinga mówi również nie tylko uwielbienie publiczności, ale też ogromna ilość zdobytych nagród. Na swoim koncie gwiazdor ma aż m.in. 17 Grammy Awards, Emmy, Złoty Glob, cztery nominacje do Oscara.

Dwa koncerty Stinga w Polsce: Kiedy ruszy sprzedaż biletów?

Najwięksi fani zacierają ręce na bilety, a te lada moment pojawią się już w sprzedaży. Ogólna sprzedaż biletów na dwa koncerty Stinga ruszy już 24 listopada na stronie www. livenation.pl. Warto wspomnieć również o przedsprzedażach. Członkowie fanklubu Stinga będą mieć dostęp do przedsprzedaży na stronie www. sting.pl. Z kolei dla klientów oraz osób zainteresowanych ofertą City Handlowy, przedsprzedaż ruszy w środę, 22 listopada o godz. 10:00. Z kolei dla klientów Ticketmaster ruszy w środę, 22 listopada o godz. 12:00.

REKLAMA
Sting

Sting jest artystą, który bardzo chętnie gości w naszym kraju. Pierwszy koncert zagrał w Warszawie w 1996 roku. Łącznie wystąpił aż 11 razy w Polsce. Ostatni raz zagrał 20 lipca 2023 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Sting czyli Gordon Sumner mocno kojarzony jest również z aferą na rozdaniach Wiktorów pod koniec marca 2023 roku. Brytyjczyk miał być gwiazdą wieczoru, lecz Polacy masowo zaczęli apelować do muzyka, by ten zrezygnował z show w rządowej telewizji. Post na ten temat udostępniał w mediach społecznościowych m.in. dziennikarz i pisarz - Mariusz Szczygieł. Sting w końcu nie wystąpił na gali rozdania Wiktorów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA