REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć koncert Taylor Swift? W domu - "Taylor Swift: The Eras Tour" wpadnie do Disney+

The Eras Tour, czyli największa trasa koncertowa w historii, w którą wyruszyła Taylor Swift, została udokumentowana i w październiku 2023 r. zadebiutowała na dużych ekranach. Ci, którzy nie mieli okazji zobaczyć supergwiazdy ani na żywo, ani w kinach, będą mogli obejrzeć jej koncerty w domu. "Taylor Swift: The Eras Tour" niebawem wpadnie do serwisu Disney+. Kiedy premiera?

08.02.2024
13:09
taylor swift film the eras tour disney+ premiera
REKLAMA

Już powoli truizmem staje się stwierdzenie, że Taylor Swift pobija wszelkie możliwe rekordy. Najlepiej sprzedająca się piosenkarka kilka dni temu zdobyła swoją czwartą statuetkę Grammy w kategorii Album Roku jako pierwsza wykonawczyni w historii, a jej trasa koncertowa The Eras Tour jest najbardziej dochodową trasą wszech czasów - wokalistka pokonała m.in. Eltona Johna, zespół Coldplay, Eda Sheerana, U2 i Harry'ego Stylesa. Nic zatem dziwnego, że na film dokumentalny "Taylor Swift: The Eras Tour" do kin walono drzwiami i oknami, wskutek czego tytuł uplasował się na 1. miejscu wśród najbardziej dochodowych produkcji koncertowych na świecie. Disney ogłosił, że już niebawem "Taylor Swift: The Eras Tour (Taylor's Version)" wpadnie do serwisu Disney+ i prawdopodobnie również tam zacznie pobijać swoje rekordy.

REKLAMA

"Taylor Swift: The Eras Tour (Taylor's Version)" - kiedy premiera w Disney+?

Produkcja "Taylor Swift: The Eras Tour (Taylor's Version)" zadebiutuje w serwisie Disney+ już 15 marca 2024 r., co ogłosiła sama piosenkarka. Taylor opublikowała na swoim Instagramie plakat filmu, który informuje, że podczas seansu będzie można usłyszeć kawałek "cardigan" oraz 4 dodatkowe piosenki w aranżacji akustycznej.

Ten tydzień to naprawdę najlepszy rodzaj chaosu. Z radością informuję, że znalazłam dom streamingowy dla filmu koncertowego "Taylor Swift: The Eras Tour", a tym domem będzie Disney+. Po raz pierwszy pokażemy cały koncert (łącznie z "cardiganem" i czterema dodatkowymi utworami w aranżacji akustycznej!!), a nazwałam go, to może być szok, "Taylor Swift: The Eras Tour (Taylor's Version)". Dostępny od 15 marca, czyli w zasadzie już niedługo

- napisała na Instagramie.
Zwiastun filmu "Taylor Swift: The Eras Tour"
REKLAMA

O Taylor Swift przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA