REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Film, na którym ludzie wymiotowali, zgłoszony do Oscarów. Fani kręcą bekę ze śmietanki Hollywood

"Terrifier 2" to projekt, który zrodził się z pasji twórców. Potem pojawiły się doniesienia, że na seansach tego krwawego horroru ktoś wymiotuje, ktoś mdleje i w ogóle trzeba karetki wzywać. W ten sposób film stał się globalnym fenomenem. A teraz... ma szansę na Oscara?

03.11.2022
10:06
terrifier 2 krwawy horror oscary
REKLAMA

"Terrifier 2" już stał się fenomenem. Kosztował 250 tys. dolarów (w przeliczeniu: nic), ale po doniesieniach, że ktoś się na seansach wymiotował, ludzie mdleją i trzeba karetki wzywać, każdy miłośnik kina grozy na świecie chce się przekonać, czy rzeczywiście jest tak obrzydliwy. Ten krwawy horror pomimo bardzo wąskiej dystrybucji zarobił więc już ponad 8 mln dolarów.

Fani zaczęli się nawet domagać, żeby "Terrifiera 2" zauważyła Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej. Głos ludu został wysłuchany i produkcja została zgłoszona do wyścigu po Oscary. Tak jest, istnieje szansa, że cała śmietanka Hollywood będzie musiała obejrzeć tani, krwawy horror.

REKLAMA

Terrifier 2 - krwawy horror na Oscarach

Zgłoszenie "Terrifier 2" do Oscara to oczywiście trolling. Film nie ma szans na nominację. Jak czytamy na Bloody Disgusting:

Nie, to się nie zdarzy. Tak, to totalny wygłup. Ale wiecie co? Myśl, że członkowie Akademii musieliby obejrzeć ekstremalny horror, po który normalnie by się nie schylili? To zbyt zabawne, żeby przegapić taką okazję.

REKLAMA
Terrifier 2

Kampania oscarowa dla "Terrifier 2" już ruszyła. I wy możecie pomóc w obrzydzeniu Stevena Spielberga i spółki, promując film w mediach społecznościowych. Wystarczy oznaczyć Akademię (@TheAcademy) na Twitterze i dodać #OscarsForArt.

"Terrifier 2" trafi w Polsce do regularnej dystrybucji kinowej 23 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA