Gwiazda "The Crown" opowiedziała o nierównych wynagrodzeniach. Zarabiała mniej, niż jej kolega z planu
Claire Foy, serialowa królowa Elżbieta II, wypowiedziała się na temat rozbieżności w wynagrodzeniach dla obsady "The Crown". Wyznała, że jej walka o sprawiedliwość pod względem finansowym opłaciła się nie tylko jej, ale również innym aktorkom w branży.

REKLAMA