REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Nowa gra z serii Assassin’s Creed to darmowa aplikacja dla Androida oraz iOS. Wciąga!

Pamiętam, że jeszcze za czasów Sony Ericssonów z Javą zachwycałem się trójwymiarowymi grami zręcznościowymi, które polegały na budowaniu wieżowców. Klocek po klocku, tworzyłem coraz wyższe i coraz bardziej rozchwiane konstrukcje, pobijając rekordy. Mniej więcej o to samo chodzi w najnowszym The Tower Assassin’s Creed.

07.11.2017
20:59
Nowa gra z serii Assassin’s Creed to darmowa aplikacja dla smartfonów
REKLAMA
REKLAMA

Za The Tower Assassin’s Creed nie odpowiada Ubisoft ani Gameloft. Najnowsza aplikacja na licencji zakapturzonych zabójców to dzieło studia Ketchapp. Twórcy mają na swoim koncie masę prostych, podanych w bardzo estetycznej oprawie wizualnej aplikacji dostępnych w Google Play oraz iTunes App Store. Firma wyspecjalizowała się w tworzeniu nieskomplikowanych, powtarzalnych, uzależniających produkcji w sam raz na kilka chwil.

Sednem The Tower Assassin’s Creed nie jest sterowanie zabójcą, ale… budowanie wieży.

Im wyższy budynek, tym lepiej. Kolejne kondygnacje budowli stawiamy przyciskając palec do dotykowego wyświetlacza w odpowiednim czasie. Wbrew pozorom wcale nie jest to łatwe. Co kilka dobrze położonych bloków rozgrywka przyspiesza, a gracz ma mniej czasu na precyzyjne umiejscowienie nowego piętra. Gdy w końcu podwinie mu się noga, zakapturzony zabójca wykonuje skok w dół, zbierając po drodze dodatkowe punkty.

 class="wp-image-107635"

To tyle. The Tower Assassin’s Creed jest jedną z tych aplikacji, które odpala się dosłownie na kilkanaście sekund, zabijając czas w kolejce przed kasą. Warto mieć wtedy założone słuchawki, ponieważ rozgrywce towarzyszy naprawdę piękny motyw muzyczny. Fani serii na pewno doskonale go kojarzą. Niesamowity utwór.

The Tower Assassin’s Creed jest w pełni darmowe.

REKLAMA

Producenci gry zarabiają na reklamach, które są wyświetlane między kolejnymi próbami. Komercyjne spoty możemy także obejrzeć dobrowolnie, w zamian za dodatkowe punkty. Te wydajemy na innych zabójców znanych z serii, a także nowe lokacje w których możemy się wspinać.

Jeżeli szukacie wyzwania, spróbujcie pobić moje 127 pięter. The Tower Assassin’s Creed pobierzecie z Google Play oraz iTunes App Store.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA