REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gdzie obejrzeć film "Trzej Muszkieterowie: D'Artagnan"? Produkcja jest już w VOD

Szpady w dłoń, szykujcie się na seans! Najnowsza adaptacja powieści Aleksandra Dumasa, "Trzej Muszkieterowie: D'Artagnan", która zadebiutowała na dużych ekranach wiosną 2023 roku, jest już dostępna w VOD, a po świętach zostanie również wyemitowana w telewizji.

26.12.2023
10:01
Gdzie obejrzeć film Trzej Muszkieterowie: D'Artagnan? Produkcja jest już w VOD
REKLAMA

"Trzej Muszkieterowie" to kultowa powieść autorstwa Aleksandra Dumasa o przygodach Atosa, Portosa, Aramisa i d'Artagnana, która zadebiutowała w 1844 roku. Od tej pory na kanwie historii o trzech muszkieterach powstawały liczne kontynuacje autorstwa innych pisarzy, sztuki teatralne oraz filmy pełnometrażowe. Tych ostatnich pojawiło całkiem sporo, bo mogło być ich aż 50, a do niemałego grona dołączył niedawno film w reżyserii Martina Bourboulona - "Trzej Muszkieterowie: D'Artagnan". Produkcja zadebiutowała w kinach wiosną 2023 roku, a już od dzisiaj można oglądać ją w VOD.

REKLAMA

Film "Trzej Muszkieterowie: D'Artagnan" jest dostępny w serwisie Canal+

Bohaterem produkcji jest waleczny Gaskończyk d'Artagnan, który w drodze do Paryża staje w obronie młodej kobiety. Mężczyzna, walcząc z zamaskowanymi napastnikami, cudem uchodzi z życiem, a po przybyciu do stolicy ma tylko jeden cel: odnaleźć bandytów i wymierzyć im sprawiedliwość. Przypadkiem trafia w sam środek międzynarodowej intrygi i wraz z nowymi przyjaciółmi, Atosem, Portosem i Aramisem, próbuje udaremnić niebezpieczne machinacje kardynała Richelieu.

Zwiastun filmu "Trzej Muszkieterowie: D'Artagnan" (2023)

W Spider's Web podpowiadamy, gdzie obejrzeć hitowe produkcje i nowości prosto z kina:

Jednak to nie międzynarodowa intryga sprowadzi na d'Artagnana prawdziwe niebezpieczeństwo, a miłość do pięknej Konstancji Bonasiuex, powiernicy królowej Francji uwikłanej w szereg manipulacji, które mają na celu wciągnięcie kraju w wyniszczającą wojnę. D'Artagnan będzie musiał zatem stanąć do walki o bezpieczeństwo i honor ukochanej, stając się tym samym wrogiem Milady de Winter, która nie cofnie się przed niczym, aby zrealizować swój podstępny plan. W rolach głównych wystąpili Francois Civil, Vincent Cassel, Romain Duris, Pio Marmai, Eva Green oraz Louis Garrel.

REKLAMA

Film "Trzej Muszkieterowie: D'Artagnan" jest dostępny w ramach wypożyczenia w serwisie Premiery Canal+. Produkcja zostanie również wyemitowana w telewizji:

  • we wtorek, 26 grudnia, o godzinie 21:00 na kanale Canal+;
  • we wtorek, 26 grudnia, o godzinie 22:00 na kanale Canal+ 1;
  • w czwartek, 28 grudnia, o godzinie 20:00 na kanale Canal+ Film;
  • w sobotę, 30 grudnia, o godzinie 17:10 na kanale Canal+;
  • w sobotę, 30 grudnia, o godzinie 18:10 na kanale Canal+ 1;
  • w niedzielę, 31 grudnia, o godzinie 17:40 na kanale Canal+ Film.
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA