REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

To będzie jego ostatni taniec. Oto pierwszy zwiastun filmu „Venom 3”

„Venom 3: Ostatni taniec” (oryg. „The Last Dance”) doczekał się pierwszego oficjalnego zwiastuna. Trzecia część trylogii skupionej na losach Eddiego Brocka, antagonisty Spider-Mana w uniwersum Marvela, będzie zarazem finałem tej serii. 

03.06.2024
15:49
venom 3 zwiastun trailer premiera kiedy last dance ostatni taniec tom hardy
REKLAMA

O tym, że „Venom 3: Ostatni taniec” będzie ostatnią odsłoną historii Eddiego i jego kosmicznego towarzysza, mówiło się od dawna - Sony potwierdziło wielokrotnie, że nowy obraz będzie w istocie zamknięciem trylogii. Autorka scenariuszy do poprzednich części tym razem stanęła również za kamerą - jest to jej debiut. Wraz z nią nad produkcją pracował sam Tom Hardy, który portretuje głównego bohatera.

REKLAMA

Venom 3: Ostatni taniec - zwiastun filmu

Akcja rozpoczyna się od razu po wydarzeniach ze sceny po napisach filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu”. O fabule nie wiemy właściwie nic. Lakoniczny opis informuje, że Eddie i Venom uciekają - są zmuszeni do podjęcia druzgocącej decyzji, która zakończy ich ostatni wspólny taniec.

Kilka dni temu do sieci trafiły też plotki dotyczące scenariusza. Według nich w każdej z równoległych rzeczywistości symbiont zostaje pokonany, a jego gospodarz zabity przez Spider-Mana. W świecie Sony Peter Parker wciąż jest dzieckiem, co daje niepowtarzalną okazję, by ocalić Venoma przynajmniej w tym jednym uniwersum. Na przeszkodzie Eddiemu staje jednak Toxin, potomek Carnage’a. Chce zabić zarówno Spider-Mana, jak i Venoma - i stworzyć swoją armię symbiontów.

Venom 3

W filmie poza Hardym wystąpili Chiwetel Ejiofor, Juno Temple, Rhys Ifans, Peggy Lu, Alanna Ubach i Stephen Graham.

Czy film okaże się sukcesem? Dwie pierwsze części nie przypadły dziennikarzom do gustu, ale przyciągnęły widzów do kin. Później filmowe uniwersum Spider-Mana upadło i do tej pory nie może się podnieść - "Morbius" dwukrotnie poniósł box offisową porażkę, podobnie było z "Madame Web". Ta okazała się najniżej ocenianym filmem w historii uniwersum.

Nie wiadomo, jakie dalsze plany na tę postać ma Sony, ale Tom Hardy najpewniej już do niej nie wróci. Możemy zakładać co najwyżej pomniejsze występy na dalszym planie, cameos albo zupełnie inną wersję postaci. prawdopodobnie już więcej nie wróci do grania tej postaci.

Czytaj więcej o filmach z uniwersum Marvela w Spider's Web:

REKLAMA

Venom 3: premiera filmu już 24 października.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA