REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Szykujcie się na promocje. Rozpoczął się Wargaming Weekend Wydawcy na platformie Steam

Rozpoczął się właśnie Wargaming Weekend Wydawcy na platformie Steam. Co to oznacza? M.in. ogromne zniżki na kultowe gry i DLC, darmowe dodatki i dostępy do kont premium. Znajdzie się coś dla miłośników nie tylko "World of Tanks", ale także innych tytułów studia. Promocje potrwają tylko do poniedziałku, więc trzeba się śpieszyć.

11.02.2022
21:37
world of tanks wargaming steam promocje
REKLAMA

Ogromne zniżki na kultowe gry oraz DLC z okazji pierwszego w historii Wargaming Weekend Wydawcy na platformie Steam. Studio odpowiedzialne m.in. za "World of Tanks" przygotowało nie lada niespodzianki dla fanów wydawanych przez nich gier. Należy spodziewać się nie tylko możliwości kupienia ich za grosze, ale również streamów i wielu działań ukierunkowanych na społeczność.

Wygląda to tak, że chociażby klasyczne tytuły Wargaming jak trylogia "Master of Orion", "Conquer the Stars", "Total Annihilation" czy obie części "Massive Assault" można już teraz nabyć z 85 proc. zniżką. Pozwoli to nadrobić zaległości związane z tymi tytułami.

REKLAMA

Wargaming Weekend Wydawcy na Steam - co dla graczy w World of Tanks?

Z okazji Wargaming Weekend Wydawcy na Steam studio przygotowało również coś dla fanów dowodzenia czołgami. Obecni gracze w "World of Tanks" mogą otrzymać darmowy zestaw z francuskim, lekkim czołgiem kołowym AM 39 Gendron-Somua z wytrenowaną załogą, 3 dniami konta premium i miejscem w garażu. Dla nowych graczy przygotowano kod GOWOTSTEAM, który użyty przy rejestracji da czołg premium, wypożyczenie dwóch maszyn – niszczyciela SU-122-44 oraz klasycznego T-34-85M, kredyty i dni konta premium.

World of Tanksa - Steam - Weekend Wydawcy

A to dopiero czubek góry lodowej. Kapitanowie "World of Warships", asy przestworzy z "World of Warplanes" i mobilni czołgiści z "World of Tanks Blitz" również mogą liczyć na specjalne traktowanie. Przygotowano bowiem dla nich darmowe DLC, dostępy do kont premium czy rezerwy kredytów.

REKLAMA

Wargaming Weekend Wydawcy na Steam - jak długo trwają oferty specjalne?

Kultowe gry z ogromną zniżką, darmowe DLC, dostępy do kont premium już teraz są dostępne dla użytkowników platformy Steam. Nie ma co zwlekać, aby skorzystać z oferty. Jak sama nazwa wydarzenia wskazuje Wargaming Weekend Wydawcy na Steam trwa tylko przez ten weekend, czyli od dzisiaj do poniedziałku 14 lutego 2022 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA