REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD /
  4. Dzieje się

Powraca znienawidzony serial ze świata Władcy Pierścieni. Niedługo pierwszy zwiastun

Na tę premierę czekało, można powiedzieć, raczej niewielu widzów. Serial „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” powraca z drugim sezonem. Produkcja platformy Amazon Prime Video była jeszcze niedawno w fazie przygotowań, a aktualnie czekamy na zapowiadany pierwszy jej zwiastun. Czy tym razem będzie lepiej?

14.05.2024
12:11
Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, serial, Amazon, 2 sezon, kiedy premiera, zwiastun
REKLAMA

Cóż, nie można raczej mówić o sukcesie pierwszej odsłony serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”. Poirytowani widzowie zdecydowanie nie mieli dla niej litości. Narzekano dosłownie na wszystko. Począwszy od kostiumów, przez grę aktorską, aż po samą historię. Twórcy nadepnęli fanom Tolkienowskiego świata fantastycznego na odcisk, ale pomimo tak złego odbioru wykreowanego przez nich tytułu, nie mają zamiaru na tym skończyć. Jest to decyzja odważana, a w obecnej sytuacji niezwykle ryzykowna. Widzowie byli wściekli po obejrzeniu pierwszego sezonu serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” i długo będą pamiętać niesmak, który po sobie pozostawił. Z pewnością wiele osób nie podejdzie do nadchodzącej odsłony serii z otwartą głową oraz nastawieniem przynajmniej neutralnym. Twórcy będą musieli bardzo się postarać, aby wpłynąć jakkolwiek pozytywnie na opinie swoich odbiorców. Zapowiadają wiele dobrego, ale co z tego wyjdzie? Tego nie wie aktualnie raczej nikt.

REKLAMA

Drugi sezon serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Kiedy premiera?

Sama Charlotte Brändström, jedna z trzech reżyserek drugiego sezonu serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”, wypowiedziała się swego czasu na temat nadchodzącej produkcji. Wtedy też dość śmiało mówiła, że tym razem widzowie otrzymają więcej mroku i ryzyka, a fabuła o wiele bardziej skupi się na postaciach. Zaznaczyła, że widziała już surową wersję nowych odcinków i po ich seansie wierzy, że będzie to udana odsłona serii. Podkreśliła również, że ekipa sumiennie próbowała uczynić ją bardziej ponurą oraz brudną. W tym miejscu nie miała na myśli jedynie aspektu wizualnego. Chodziło jej o większy autentyzm. Charlotte Brändström wspomniała także o planach na kilka zaskakujących zwrotów akcji.

Drugi sezon serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” będzie składał się z ośmiu odcinków. Aktualnie dokładna data premiery najnowszej odsłony serii nie jest jeszcze znana. Zobaczymy zatem, co zaprezentuje nam pierwszy zwiastun. Trzymajmy kciuki, żeby było chociaż odrobinę lepiej.

Pierwszy sezon serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” można obejrzeć TUTAJ.

Oficjalny zwiastun pierwszego sezonu serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy, dostępnego na platformie Amazon Prime Video
REKLAMA

Więcej o produkcjach dostępnych na platformie Amazon Prime Video, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA