REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Amazon Prime Video: co warto zobaczyć w weekend? Platforma ma dla was kilka dobrych nowości

Weekend to czas odpoczynku i relaksu. Niektórzy wolą zaczerpnąć nieco świeżego powietrza, ale znajdą się też osoby, które w końcu będą mogły poświęcić chwilę na obejrzenie zaległych tytułów. Dla użytkowników platformy Amazon Prime Video mamy dobrą wiadomość. W ostatnim czasie trafiło tam sporo interesujących nowości. Sprawdzamy więc najciekawsze produkcje dostępne w serwisie Amazon Prime Video. Warto je zobaczyć!

10.05.2024
17:29
Co warto zobaczyć w weekend, Amazon Prime Video, ciekawe filmy i seriale
REKLAMA

Czy mnogość nowości oznacza, że w końcu przeminęło zainteresowanie serialem „Fallout” lub polskim programem „LOL: Kto się śmieje ostatni”? Zdecydowanie nie i najprawdopodobniej długo się to jeszcze nie wydarzy. Te produkcje skradły serca widzów platformy Amazon Prime Video. Jeżeli jednak zdążyliście już zapoznać się z tymi tytułami, to najwyższy czas na zmianę klimatu. Na poniższej liście znajdzie się coś dla każdego. Potrzebujesz podróży do egzotycznego kraju, przepełnionej dodatkowo luźnym humorem? A może wolisz głębię lasu, mokradło i tajemnicze życie członków dość nietypowej rodziny? Nie ma najmniejszego problemu. Dla spragnionych romansu również mamy pewną ciekawa propozycję.

REKLAMA

Spis treści:

Co warto zobaczyć w weekend na Amazon Prime Video: Bilet do raju

„Bilet do raju” to film w reżyserii Ola Parkera z 2022 roku. Opowiada pełną nieporozumień historię Davida (George Clooney) i Georgii (Julia Roberts). Choć trudno w to uwierzyć, para kiedyś żyła w szczęśliwym małżeństwie. Niestety nie przetrwało ono próby czasu. Aktualnie są oni rozwodnikami. Wciąż łączy ich jednak córka Lily (Kaitlyn Dever). To właśnie przez nią rodzice będą zmuszeni połączyć siły w walce o lepszą przyszłość dla niej. Dziewczyna niespodziewanie ogłasza, że planuje poślubić miejscowego wyspiarza z Bali, gdzie wyjechała na wakacje. David i Georgia nie są w stanie się z tym pogodzić. Dzielnie odkładają więc dzielące ich różnice na bok. Wszystko po to, aby do zawarcia małżeństwa nigdy nie doszło. Są święcie przekonani, że ich dziecko chce popełnić największy błąd jej życia. Wraz z upływem kolejnych dni odkrywają, że ich wzajemna niechęć do siebie wcale nie jest tak silna, jak im się wydawało. Zaczynają również wątpić w słuszność swoich działań.

Zwiastun filmu Bilet do raju, dostępnego na platformie Amazon Prime Video

Film „Bilet do raju” można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video.

„Córka króla moczarów”

„Córka króla moczarów” to film w reżyserii Neila Burgera z 2023 roku. Tutaj od razu trzeba zaznaczyć, że tej produkcji daleko do wyjątkowości, ale z pewnością warto sprawdzić, co wyszło z połączenia nowej trylogii Star Wars z serialem „Yellowstone”. W tym tytule w główną rolę wcieliła się Daisy Ridley, znana szerszej publiczności jako Rey. Towarzyszy jej z kolei Gil Birmingham, czyli Thomas Rainwater z kultowego już „Yellowstone”. Film „Córka króla moczarów” przedstawia historię Heleny, która wychowała się na odludziu. Wie, jak przetrwać w ciężkich warunkach, umie tropić oraz polować. Jest mocno związana ze swoim ojcem. Ten jest dla niej surowy, ale dziewczyna wie, że ma ku temu powody. Pewnego dnia jej matka dosłownie bierze dziecko pod pachę i ucieka z drewnianej chatki. Okazuje się, że kobieta lata temu została uprowadzona, a ukochany tata Heleny jest tak naprawdę niebezpiecznym przestępcą. Dramatyczna przeszłość rodziny bardzo szybką ją dogania, nie dając o sobie zapomnieć.

Zwiastun filmu Córka króla moczarów, dostępnego na platformie Amazon Prime Video

Film „Córka króla moczarów” można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video.

„Na samą myśl o Tobie”

Na samą myśl o Tobie” to film w reżyserii Michaela Showaltera z 2024 roku. Jest to też ekranizacja fanfika o Harrym Stylesie. Jego literackim pierwowzorem jest książka autorstwa Robinne Lee, która w krótkim czasie zyskała ogromną popularność w serwisie Wattpad. Tytuł opowiada historię Solène Marchand (Anne Hathaway) jest samodzielną matką. Szuka w swoim życiu swego rodzaju przełamania rutyny, więc pewnego dnia wybiera się na koncert słynnego wokalisty. Hayes Campbell (Nicholas Galitzine) jest idolem wielu fanów. Nic dziwnego, ponieważ jego głos naprawdę potrafi oczarować. Ta niezwykła moc dosięga również Solène, która, zafascynowana artystą, wchodzi z nim w płomienny romans. Jest to posunięcie dość kontrowersyjne. Głównie dlatego, że Hayes jest od kobiety o wiele młodszy.

Zwiastun filmu Na samą myśl o Tobie, dostępnego na platformie Amazon Prime Video

Film „Na samą myśl o Tobie” można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video.

„Farma Clarksona” sezon 3

„Farma Clarksona” to zaskakująco interesujący program, który swojej premiery doczekał się w 2021 roku. Widzowie mogą w nim śledzić losy Jeremy’ego Clarksona. Mężczyzna z zawodu jest angielskim dziennikarzem telewizyjnym, publicystą, podróżnikiem, a od niedawna też… rolnikiem. Szersza publika może kojarzyć go jako prezentera programu „Top Gear” oraz prowadzącego teleturnieju „Who Wants to Be a Millionaire?”. Teraz wszyscy mogą z ogromną przyjemnością oglądać jego poczynania na łonie natury. Jeremy Clarkson wraz z grupą niezwykle barwnych pracowników muszą teraz stawiać czoła niesfornej pogodzie, nieposłusznym zwierzętom, ospałym uprawom i niespodziewanej pandemii. Aż ciężko uwierzyć, że tego typu perypetie skradną serca widzów platformy. Jest to jednak sukces niezaprzeczalny, gdyż produkcja już od dawna utrzymuje się w rankingu najchętniej oglądanych tytułów.

Zwiastun 3. sezonu programu Farma Clarksona, dostępnego na platformie Amazon Prime Video

3. sezon programu „Farma Clarksona” można oglądać na platformie Amazon Prime Video.

Co warto zobaczyć w weekend na Amazon Prime Video: Maxton Hall - Dwa światy

„Maxton Hall - Dwa światy” to serial dla młodzieży, który zaledwie chwilę temu pojawił się na platformie Amazon Prime Video. Trzeba przyznać, że ta produkcja była promowana wieloma znanymi w polskim Internecie twarzami. Tak, chodzi o popularnych influencerów. Tytuł ten jest oparty na bestsellerowej serii „Save me” autorstwa Mony Kasten. Opowiada historię Ruby Bell (Harriet Herbig-Matten). Dziewczyna przypadkiem odkrywa wielki sekret. Od teraz arogancki dziedzic fortuny, James Beaufort (Damian Hardung) musi obmyślić konkretny plan, aby jakoś poradzić sobie z bystrą stypendystką, Nie będzie to oczywiście zadanie proste. Chłopak za wszelką cenę chce uciszyć Ruby, ale burzliwe starcia sprawiają, że para zaczyna czuć do siebie coś więcej.

Zwiastun serialu Maxton Hall - Dwa światy, dostępnego na platformie Amazon Prime Video

Serial „Maxton Hall - Dwa światy” można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video.

REKLAMA

Więcej o produkcjach dostępnych w serwisie Amazon Prime Video, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA