REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Nie czas umierać, czas podbijać Amazon Prime Video. Użytkowników ogarnia wakacyjna melancholia

Melancholijnie się zrobiło w tym tygodniu w pierwszej piątce najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video. Czyżby użytkownicy platformy poczuli smutek, że już ponad połowa wakacji za nami? Możliwe, bo ewidentnie widać też, jak próbują chwytać jeszcze ostatnie chwile letniej aury w serwisie.

12.08.2023
10:13
amazon prime video james bond co obejrzeć
REKLAMA

W tym tygodniu na Amazon Prime Video rządzi i dzieli "Tego lata stałam się piękna". To już ostatnie chwile użytkowników platformy z serialem, bo w przyszły piątek w serwisie pojawi się finałowy odcinek 2. sezonu produkcji. Powinniśmy w nim poznać odpowiedzi na nurtujące nas od paru tygodni pytania. Najważniejsze z nich to, czy Belly uda się uratować domek na plaży, z którym wiąże się tak wiele wspomnień?

Chociaż użytkownicy Amazon Prime Video wciąż kurczowo trzymają się wakacyjnych klimatów z "Tego lata stałam się piękna", to powoli dociera do nich świadomość, że tegoroczne lato dobiega końca. Co prawda na drugim miejscu listy najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie znajduje się opowieść o apokalipsie na wesoło - 2. sezon "Dobrego omenu" - ale już na dalszych miejscach robi się melancholijnie.

Czytaj także:

REKLAMA

Amazon Prime Video - co Polacy oglądają na platformie?

Prócz "Tego lata stałam się piękna" i "Dobrego omenu" użytkowników Amazon Prime Video porwała również nowość - "Trzy tysiące lat tęsknoty". Ostatni jak do tej pory film George'a Millera. Twórca "Mad Max: Na drodze gniewu" tym razem nie serwuje nam napędzanego adrenaliną postapo, a stonowaną i melancholijną opowieść o naukowczyni, w której życiu pojawia się dżinn. Magiczna istota oferuje głównej bohaterce trzy życzenia w zamian za swoją wolność, ale ona zawodowo zajmuje się analizą starożytnych baśni i wie, że to może się źle dla niej skończyć.

Trzy tysiące lat tęsknoty - Amazon Prime Video

Na liście najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video tuż za "Trzy tysiące lat tęsknoty" uplasowała się kolejna nowość platformy. Warto jednak zaznaczyć, że ponownie sam film taki najświeższy już nie jest. Chodzi bowiem o "Nie czas umierać", czyli ostatnią produkcję o Jamesie Bondzie, w której zobaczymy Daniela Craiga. I cóż to jest za pożegnanie aktora. Charakterystycznych dla serii atrakcji tu nie brakuje, ale całość utrzymana jest w melancholijnym tonie. Na koniec przyjdzie wam nawet łezkę uronić.

A jeśli po "Nie czas umierać" mało wam Jamesa Bonda, to przypominam, że film trafił niedawno na platformę w towarzystwie pozostałych 24. filmów z serii przygód agenta 007. Tak jest, wszystkie je możecie teraz obejrzeć w serwisie, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat.

Czytaj także: Od "Moonrakera" po "Skyfall". Wielki ranking filmów o Bondzie - od najgorszego do najlepszego

Nie czas umierać - Amazon Prime Video
REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze tytuły w tym tygodniu

 1. Tego lata stałam się piękna
 2. Dobry omen
 3. Trzy tysiące lat tęsknoty
 4. Nie czas umierać
 5. Gra fortuny
 6. Przymierze
 7. Jack Ryan
 8. Moja wina
 9. Lamborghini. The Man Behind the Legend
 10. Wilk z Wall Street
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA