REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

"Tego lata stałam się piękna" to murowany hit Amazona. Mocny serial dla młodzieży

Wszystkie znaki na liście najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video wskazują, że nowość platformy będzie hitem. W miniony piątek do serwisu wpadł bowiem 2. sezon wakacyjnego serialu dla młodzieży, którego użytkownicy usługi wyczekiwali już od wielu tygodni.

15.07.2023
9:01
amazon prime video co obejrzeć tego lata stałam się piękna
REKLAMA

Na Amazon Prime Video lato w pełni. Na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na platformie w Polsce królują lekkie i przyjemne produkcje. Owszem, na pierwszym miejscu wciąż utrzymuje się trzymający w napięciu finałowy sezon "Jacka Ryana", ale już tuż za nim znalazła się komedyjka z Jennifer Lopez "Wystrzałowe wesele". Na dalszych pozycjach znajdziemy "Eurocrash", w którym ekipa "The Grand Tour" świetnie się bawi, przemierzając Polskę i adaptację opowiadania z Wattpada "Moja wina". To najlepiej pokazuje, że użytkownikom serwisu w głowie już tylko produkcje eksploatujące tematy wakacyjne - podróże i romanse.

Na jednym z dalszych miejsc listy znajdziemy nawet "Tego lata stałam się piękna", które na Amazon Prime Video zadebiutowało ponad rok temu. Co więcej, serial już od kilku tygodni nie chce zestawienia opuścić. Skąd taki renesans jego popularności? Czemu Polacy teraz się na niego rzucają? Odpowiedź na te pytania jest nadzwyczaj prosta - oglądają go od dłuższego czasu, bo dosłownie chwilę temu w serwisie pojawiły się jego nowe odcinki.

Czytaj także:

REKLAMA

Tego lata stałam się piękna - 2. sezon już na Amazon Prime Video

"Tego lata stałam się piękna" opowiada o wyjątkowych wakacjach w życiu Belly Conklin, która za chwilę skończy 16 lat. Jak zwykle ten czas zamierza spędzić w letnim domku państwa Fisherów. Niby wielokrotnie tam bywała, ale tym razem wszystko wygląda inaczej, bo w ciągu ostatnich miesięcy główna bohaterka mocno się zmieniła. Nie jest już dziewczyną i zaraz przyjdzie jej poznać wszystkie blaski i cienie bycia kobietą. To wakacyjne teen drama rozleniwia swoim klimatem, zapewniając przy okazji mnóstwo uniesień (czy tanich, czy też nie - to już inna sprawa).

Tego lata stałam się piękna: 2. sezon - Amazon Prime Video

Użytkownicy Amazon Prime Video ewidentnie postanowili nadrobić zaległości lub przypomnieć sobie pierwszą odsłonę serialu przed premierą nowych odcinków. W 2. sezonie "Tego lata stałam się piękna" wszystko się zmienia. Nie wiadomo co dalej będzie z domem państwa Fisherów i bohaterowie próbują odzyskać, chociaż namiastkę magii tego miejsca. Czy im się uda? No cóż, sami musicie to sprawdzić. Ale szykujcie się na kolejną porcję uwodzącego klimatu i młodzieńczych dramatów.

Jeśli potrzebujecie mocniejszych wrażeń niż te, zapewniane przez "Tego lata stałam się piękna" do gustu może wam przypaść "The Reunion" bądź "Otchłań", które również cieszą się aktualnie sporą popularnością na Amazon Prime Video.

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze tytuły na platformie

 1. Jack Ryan
 2. Wystrzałowe wesele
 3. Stillwater
 4. The Grand Tour: Eurocrash
 5. Moja wina
 6. The Reunion
 7. Tego lata stałam się piękna
 8. Pokolenie Ikea
 9. Otchłań
 10. Tajniak
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA