REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Użytkownicy Amazona romansują z produkcjami dla młodzieży. Nowy film podbija Prime Video

Polacy rzucili się na nowy romans dla młodzieży od Amazona, czyli "Tego lata stałam się piękna". Pod względem popularności na Prime Video w naszym kraju przebija go aktualnie jedynie inny wakacyjny szlagier platformy. Widać w tym pewien schemat, bo obie produkcje mogą pochwalić się dużymi dozami bajkowości.

19.08.2023
10:11
co obejrzeć amazon prime video najpopularniejsze
REKLAMA

2. sezon "Tego lata stałam się piękna" od swojej premiery nie chce zejść z czołówki najpopularniejszych tytułów na Amazon Prime Video w naszym kraju. Utrzymuje się na wysokich miejscach zestawienia (aktualnie okupuje pierwszą pozycję) już od ponad miesiąca. Ale to koniec tego rozdziału perypetii nastoletniej Belly. Wczoraj na platformie zadebiutował ostatni odcinek nowej odsłony serialu, więc można oczekiwać, że czas jego świetności za chwilę dobiegnie końca i zastąpi go inny hicior.

2. sezon "Tego lata stałam się piękna" okazał się serialem idealnym na wakacje. Lekkim, rozrywkowym i bardzo naiwnym. Pozwala jednak widzom nacieszyć się swoim letnim klimatem. Czego można w te upały chcieć więcej? Amazon trafił po prostu w dziesiątkę naszych gustów. Numer ten niedawno udało mu się powtórzyć za sprawą "Red, White & Royal Blue".

Czytaj także:

REKLAMA

Amazon Prime Video - co Polacy oglądają na platformie?

"Red, White & Royal Blue" już od ponad tygodnia gości na platformie i od tamtej pory na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video w Polsce znajduje się tuż za "Tego lata stałam się piękna". Podobnie jak serial, jest to jedna z tych produkcji, która idealnie nadaje się do oglądania w wakacje. Pozwala się rozleniwić, rozmarzyć i zapewnia mnóstwo uniesień. Tanich, bo tanich, ale jednak.

Red, White & Royal Blue - Amazon Prime Video - co obejrzeć?

"Red, White & Royal Blue" to adaptacja bestsellera Casey McQuiston. Fabuła tej komedii romantycznej skupia się na niezwykłym romansie, którego bohaterami są syn pani prezydent Stanów Zjednoczonych i dziedzic (któryśtam w kolejce) brytyjskiego tronu. Oczywiście, początkowo się nie lubią, droczą ze sobą, ale potem padają sobie w ramiona i przeżywają tak chwile szczęśliwe, jak i kolejne problemy. Proste to i naiwne. Taka bajeczka, która dobrze by się odnalazła w ramówce stacji Hallmark.

Oczywiście, tak "Tego lata stałam się piękna", jak i "Red, White & Royal Blue" to produkcje przesłodzone. W obawie przed cukrzycą użytkownicy Amazon Prime Video chętnie też dają się przydusić gorzkim klimatem "Przymierza" i "Jacka Ryana". Oddają się melancholii najnowszej odsłony przygód Jamesa Bonda "Nie czas umierać" i wąchają "Wszystkie kwiaty Alice Hart".

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze tytuły w Polsce:

 1. Tego lata stałam się piękna
 2. Red, White & Royal Blue
 3. Dobry omen
 4. Przymierze
 5. Jack Ryan
 6. Gra fortuny
 7. Wszystkie kwiaty Alice Hart
 8. Moja wina
 9. Nie czas umierać
 10. Lamborghini. The Man Behind the Legend
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA