REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

"Napoleon" i "Czas krwawego księżyca" w VOD za darmo. To nowa promocja Apple TV+

To nie są ćwiczenia. Powtarzam: to nie są ćwiczenia. Platforma Apple TV+ przygotowała dla nowych i powracających użytkowników promocję, w ramach której nominowane do Oscara produkcje "Napoleon" i "Czas krwawego księżyca" oraz inne hitowe tytuły obejrzycie za darmo.

25.02.2024
14:11
apple tv+ promocja 2 miesiace za darmo
REKLAMA

Apple TV+ dysponuje ogromną biblioteką hitowych filmów i seriali. Na platformie można obecnie obejrzeć takie tytuły jak "Silos", "W tłumie" z Tomem Hollandem, "Teda Lasso", "Fundację" czy najnowszy dokument o Messim - "Messi i Puchar Świata: Narodziny legendy". W serwisie pojawiają się także produkcje prosto z dużych ekranów - nominowany do Oscara "Czas krwawego księżyca" w reżyserii Martina Scorsesego jest już w ofercie Apple TV+, natomiast "Napoleon" z Joaquinem Phoenixem zadebiutuje tam już w przyszły piątek. Dzięki promocji platformy te i inne hity można obejrzeć za darmo już teraz.

REKLAMA

Promocja Apple TV+ oferuje 2 miesiące darmowego dostępu do serwisu

W ramach nowej promocji Apple TV+ użytkownicy będą mieli możliwość korzystania z biblioteki serwisu za darmo przez okres 2 miesięcy. Oferta dotyczy jedynie nowych i powracających użytkowników, co oznacza, że aktywnej subskrypcji nie będzie można w ten sposób przedłużyć. Standardowa opłata miesięczna w wysokości 34,99 zł zostanie naliczona po zakończeniu promocji.

Zwiastun filmu "Napoelon"

Jak skorzystać z promocji? Należy przejść na stronę promocyjną (znajdziecie ją tutaj) i kliknąć przycisk Accept Now, by otrzymać darmowy dostęp do serwisu na 2 miesiące. Jeśli nie chcecie przedłużać płatnej subskrypcji w serwisie i zamierzacie buszować w bibliotece Apple TV+ jedynie przez okres darmowych 2 miesięcy, możecie wyłączyć tę opcję od razu w ustawieniach konta. Wystarczy, że w aplikacji Apple TV klikniecie w ikonę swojego profilu, a w sekcji Manage obok opcji Subscriptions klikniecie przycisk Manage. Po tym, gdy wyświetlą się tam wasze aktywne subskrypcje, obok Apple TV+ wybierzcie opcję Edit, a następnie anulujcie naliczanie miesięcznej opłaty. Nawet, jeśli zrobicie to od razu po skorzystaniu z promocji, wciąż będziecie mieli możliwość darmowego korzystania z serwisu przez okres 2 miesięcy.

REKLAMA

O produkcjach Apple TV przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA