REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć "Listy do M."? Sprawdzamy dostępność wszystkich części świątecznej komedii w VOD

Zarówno "Kevin sam w domu", jak i "Listy do M.", to pozycje obowiązkowe, jeśli chodzi o wzbudzenie świątecznej atmosfery. Już w pierwszej części kultowej serii Polacy pokochali bohaterów komedii ze świętym Mikołajem Melchiorem na czele, granym przez Tomasza Karolaka. A jak wiadomo, Karolak to nieodłączny element każdej komedii romantycznej. Oprócz niego w obsadzie "Listów do M." pojawiły się inne znane polskie nazwiska, które stały się przepisem na sukces nie jednej, a 5 części kultowej już świątecznej serii. Sprawdzamy, gdzie obejrzeć wszystkie części filmu "Listy do M.".

13.04.2023
5:25
Gdzie obejrzeć "Listy do M."? Sprawdzamy dostępność wszystkich części świątecznej komedii w VOD
REKLAMA

"Listy do M." to seria ciepłych i wzruszających historii, które łączą wszystkich jej bohaterów i bohaterki. Mimo powielania pewnych schematów, które bardzo dobrze sprawdzają się w produkcjach okresu bożonarodzeniowego, przyjemnie jest po prostu przyjrzeć się perypetiom pogubionych życiowo ludzi, którzy dzięki magii świąt odnajdują swoją miłość, czy to romantyczną, czy to rodzinną.

Poznajemy historię Mikołaja, który samotnie wychowuje syna Kostka i splotem przypadków spotyka Doris, a także Kariny i Szczepana, którzy próbują utrzymać w ryzach swój chaotyczny związek, a przy tym odbudować relacje z nastoletnią córką. Film porusza również temat bólu po stracie dziecka, z jakim boryka się Wojciech i Małgorzata, niespełnionej miłości Magdy oraz wiele innych wątków, które w świątecznym czasie napawają nadzieją.

Do kin przyciągały także znane nazwiska. Oprócz aktorów i aktorek, którzy pojawili się wszystkich częściach, takich jak Maciej Stuhr, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Agnieszka Dygant czy Piotr Adamczyk, w pojedynczych częściach zagrali także Magdalena Boczarska, Danuta Stenka, Janusz Chabior czy Cezary Pazura.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć serię "Listy do M."?

Poszczególne części filmu "Listy do M." dostępne są na następujących platformach VOD:

REKLAMA
Zwiastun filmu "Listy do M. 4" (2020)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA