REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Gdzie obejrzeć "Shazam! Gniew bogów"? Film z uniwersum DC niebawem trafi do VOD

"Shazam! Gniew bogów" można co prawda obejrzeć jeszcze w kinach, jednak podjęto decyzję, że film z uniwersum DC trafi do VOD po dwóch miesiącach od daty premiery, czyli pod koniec maja tego roku. Sprawdź, gdzie obejrzeć drugą część przygód superbohatera Shazama.

15.04.2023
6:06
gdzie obejrzec shazam gniew bogow
REKLAMA

Trzeba przyznać, że "Shazam! Gniew bogów" został dużo gorzej przyjęty przez widzów niż pierwsza część serii - "Shazam!", co skutkuje słabymi wynikami, jeśli chodzi o światowy box office - do tej pory film zarobił 128 milionów dolarów. Dla porównania, "Shazam!" osiągnął imponujący wynik prawie 368 milionów dolarów, co czyni go jednym z najchętniej oglądanych filmów DC. Prawdopodobnie z tego powodu podjęto decyzję, że film o superbohaterze Shazamie, dziecku zamkniętego w umięśnionym ciele dorosłego herosa, dosyć szybko, bo już 23 maja pojawi się w VOD. W jakim serwisie będzie można obejrzeć film?

REKLAMA
Zwiastun filmu "Shazam! Gniew bogów" (2023)
REKLAMA

Film "Shazam! Gniew bogów"pojawi się na platformie Max

Jak podaje serwis Deadline, "Shazam! Gniew bogów" będzie dostępny w VOD na nowopowstałej platformie Max, która ma zastąpić dotychczasowe HBO Max i pojawi się tam 23 maja, czyli wraz z otwarciem serwisu w Stanach Zjednoczonych. Nie wiadomo jeszcze na ten moment, czy data premiery tytułu w Polsce będzie taka sama, gdyż z informacji, które udostępniło HBO Max Polska wynika, że nowa platforma Max w Polsce będzie działać dopiero od 2024 roku. Jeśli jednak nic się nie zmieniło podejściu do dystrybucji kinowych hitów Warner Bros, "Shazam! Gniew bogów" pojawi się równolegle z amerykańską premierą na dotychczasowym HBO Max. O zmianach będziemy informować na bieżąco.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA