REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Gliniarz z Beverly Hills": gdzie obejrzeć wszystkie części? Najnowsza wpadła na Netfliksa

Po 30 latach od premiery 3. części "Gliniarza z Beverly Hills" doczekaliśmy się najnowszego filmu z kultowej z serii z Eddiem Murphym w roli głównej - "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F" jest już na Netfliksie. Gdzie obejrzeć poprzednie odsłony? Sprawdzamy.

09.07.2024
16:33
gliniarz z beverly hills gdzie obejrzec wszystkie czesci
REKLAMA

Eddie Murphy wrócił do swojej kultowej roli sprzed lat, tym razem w towarzystwie takich gwiazd jak Joseph Gordon-Levitt, Judge Reinhold, John Ashton i Taylour Paige. W produkcji "Gliniarz z Beverly Hills: Axel F" w reżyserii Marka Molloya Axel Foley ponownie patroluje ulice Beverly Hills. Kiedy odkrywa, że życie jego córki jest zagrożone, detektyw wraz z nowym partnerem i dawnymi kuplami decyduje się położyć kres niecnemu spiskowi.

REKLAMA

Gliniarz z Beverly Hills: gdzie obejrzeć wszystkie części?

Od premiery 1. części "Gliniarza z Beverly Hills" minęło już 40 lat, a mimo to historia wcale nie straciła werwy - najnowszy film z serii został ciepło przyjęty przez widzów, dlatego jeśli jeszcze go nie widzieliście, wpadajcie na Netfliksa. Jeżeli natomiast przed seansem "Axela F" chcecie przypomnieć sobie poprzednie części, podpowiadamy, gdzie je obejrzeć.

Spis treści:

"Gliniarz z Beverly Hills: Axel F"

Gliniarz z Beverly Hills (1984)

"Gliniarz z Beverly Hills" w reżyserii Martin Bresta skupia się Axelu Foleyu (Eddie Murphy), ulicznym detektywie z Detroit. Bohater, który ściga morderców swojego przyjaciela, trafia do Beverly Hills, gdzie stosuje niekonwencjonalne metody nieznane tamtejszej policji. W aurze chaosu i zamieszania Foley wraz z lokalnymi funkcjonariuszami stara się rozwiązać kryminalną zagadką, co niejednokrotnie prowadzi do zabawnych sytuacji.

Film "Gliniarz z Beverly Hills" jest dostępny w serwisach:

Gliniarz z Beverly Hills II (1987)

W kontynuacji "Gliniarza z Beverly Hills", za kamerą której stanął Tony Scott, Axel Foley powraca do Beverly Hills, aby pomóc miejscowym policjantom w rozwiązaniu serii brutalnych przestępstw - doszło między innymi do zamachu na szefa policji. Niekonwencjonalne metody Foleya po raz kolejny doprowadzają do komicznych sytuacji, a sam detektyw konsekwentnie dąży do tego, by rozprawić się z przestępcami.

Film "Gliniarz z Beverly Hills" jest dostępny w serwisach:

O Eddiem Murphym czytaj w Spider's Web:

Gliniarz z Beverly Hills III (1994)

W 3. części serii w reżyserii Johna Landisa Axel Foley wraca do Beverly Hills, by rozwikłać sprawę morderstwa swojego przełożonego. Trop prowadzi detektywa do parku rozrywki WonderWorld, gdzie odkrywa niecny spisek. Bohater ponownie wprowadza w życie swoje nietypowe metody pracy, co prowadzi do niemałego zamieszania.

REKLAMA

Film "Gliniarz z Beverly Hills III" jest dostępny w serwisach:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA