REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Pierwszy odcinek serialu „Kruk. Czorny woron nie śpi” ZA DARMO! Wiecie, co macie z tym zrobić

Pierwszy odcinek serialu „Kruk. Czorny woron nie śpi” można obejrzeć za darmo. I warto to zrobić: dzięki temu przekonacie się, że dotychczas ignorowaliście fantastyczną polską produkcję.

16.07.2021
15:45
kruk s02e01 czorny woron nie śpi za darmo
REKLAMA

CANAL+ zamierza zachęcić potencjalnych widzów do zakupu abonamentu, udostępniając pierwszy odcinek serialu „Kruk: Czorny woron nie śpi” do obejrzenia zupełnie za darmo. Świetny ruch i sądzę, że znajdzie się wcale niemała grupka osób, które dadzą się przekonać. Bo to jest naprawdę znakomita polska produkcja, która – ze względu na to, że gości w ofercie najpopularniejszych streamingowych serwisów – może ominąć wielu narzekających na niski poziom polskich odcinkowych produkcji malkontentów.

REKLAMA

W ramach otwartego okna, przez cały tydzień (i, rzecz jasna, bez żadnych opłat) będzie można obejrzeć ten pierwszy epizod drugiej już serii rodzimego thrillera – oczywiście tylko na stronie canalplus.com. Przypomnę, że premiera miała miejsce 9 lipca w serwisie CANAL+ i na kanale CANAL+ PREMIUM. Dziś o 21:00 zadebiutuje drugi epizod, który użytkownicy serwisu mogą już oglądać.

Po seansie pierwszych odcinków można już wnioskować, że nowa odsłona ma szansę przebić poprzednią, a jeśli poziom będzie konsekwentnie rósł, może się okazać, że mamy do czynienia z najlepszym polskim serialem roku (a może i nie tylko). Mistyczne, magiczne, mroczne Podlasie wydaje się jeszcze bardziej tajemnicze, niż poprzednio. Główny bohater staje się coraz ciekawszy (Michał Żurawski znakomicie portretuje postać toczącą walkę o utrzymanie psychicznej równowagi): jestem fanem decyzji i położeniu jeszcze większego nacisku na psychikę Kruka. W przeciwieństwie do 1. sezonu, tym razem widz od razu zostaje wrzucony w wir akcji. I choć jestem miłośnikiem mozolnego budowania intrygi, tak nie mogę nie docenić uderzenia, które tym razem zafundowali niczego niespodziewającym się odbiorcom twórcy.

REKLAMA

Technicznie wciąż jest doskonale, pierwszy aktorski plan odwala świetną robotę, a nowe postacie sprawiają wrażenie naprawdę dobrze napisanych („Kruk” to w ogóle – pod względem scenopisarskim – kawał imponującej, rzemieślniczej, przemyślanej roboty). Osobiście z wielką niecierpliwością wyczekuję rozwoju wypadków i kolejnych etapów walki z wewnętrznymi demonami tytułowego bohatera. I cieszę się jak dziecko z poziomu własnego zaangażowania w produkcję (i odliczania dni do kolejnych odcinków) – w ostatnich czasach nie zdarza mi się to często.

Twórcy zapowiedzieli, że mają nadzieję, iż po 2. sezonie przyjdzie jeszcze 3., ostatni. A wy dajcie „Krukowi” szansę już teraz i sprawdźcie darmowy odcinek.

Nowy odcinek serialu „Kruk. Czorny woron nie śpi” już dziś o 21:00 w Canal+ Premium. Kolejne odcinki co piątek. Produkcję obejrzycie też w serwisie Canal+ online.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA