REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Magdalena S. z "Love Island" zatrzymana za udział w wielkiej operacji przemytu narkotyków wartych miliony

Uczestniczka 3. edycji programu „Love Island. Wyspa miłości” została zatrzymana przez brytyjską policję. Wszystko wskazuje na to, że była zamieszana w działalność przestępczą i przemycała duże ilości narkotyków dla gangu. 

10.07.2024
18:00
love island 3 magalena s zatrzymana aresztowana przemyt narkotyki
REKLAMA

„Love Island” okazało się dla Magdaleny S. przepustką do znacznie większej kariery - od pewnego czasu kobieta rozwijała swoje portfolio w Wielkiej Brytanii, otwierając tam działalność skupiającą się na wynajmie jachtów w Dubaju. Firma radziła sobie coraz lepiej, gdy nagle uczestniczkę „Wyspy miłości” zatrzymała brytyjska policja, która podejrzewa ją o współpracę z gangiem zajmującym się przemytem narkotyków. S. miała być m.in. jedną z jego „kurierów”. 

REKLAMA

Magdalena S. z Love Island zatrzymana. W tle przestępcza działalność i przemyt narkotyków

S. zatrzymano na lotnisku w Heathrow za przemyt kokainy - miał on odbywać się w ramach wielkiej operacji narkotykowej. Zdaniem funkcjonariuszy uczestniczka polskiego bikini-reality miała czynnie pomagać zorganizowanej przestępczej grupie w rozpowszechnianiu ogromnych ilości substancji psychoaktywnych. Jak donosi „The Sun”, narkotyki o łącznej wartości nawet 53 mln funtów były rozprowadzane poprzez platformę Amazona. Nasza rodaczka miała komunikować się z członkami grupy za pośrednictwem jednego z zaszyfrowanych komunikatorów - najwyraźniej jednak niewystarczająco zaszyfrowanych, bowiem to właśnie wysyłane tam wiadomości zwróciły uwagę służb.

Magdalena S. przyznała się już do dystrybucji nielegalnych substancji (konkretnie” narkotyku klasy A”) czym zajmowała się podobno podobno w okresie od marca 2022 aż do maja 2023 r. Obecnie wciąż przebywa w areszcie, a grozi jej siedem lat więzienia, grzywna lub obie kary łącznie. 

Czytaj więcej w Spider's Web:

REKLAMA

Zdjęcie główne: David Huamani Bedoya / Shutterstock

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA