REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Do kin trafi nowa „Naga broń”. Znamy datę premiery

Kultowa już produkcja w reżyserii Davida Zuckera doczeka się w końcu swojej odświeżonej wersji. W przyszłym roku do kin trafi nowa „Naga broń”. Od jakiegoś czasu wiadomo już, że w rolę ekscentrycznego policjanta wcieli się tym razem Liam Neeson. Zastąpi uwielbianego przez fanów Lesliego Nielsena.

29.02.2024
13:10
Data premiery nowej Nagiej broni 2025
REKLAMA

„Naga broń” z 1988 roku szybko stała się światowym hitem. Zespół twórców, do którego należeli David Zucker, Jim Abrahams, oraz Jerry Zucker, był tym sukcesem nie tylko zachwycony, ale też nieco zaskoczony. Dlaczego? Oryginalny film powstał na podstawie serialu telewizyjnego „Police Squad!”. Jego egzystencja była głośna, ale też krótka. Seria została anulowana zaledwie po kilku odcinkach, ze względu na zawarte w niej kontrowersyjne treści. Kinowa odsłona okazała się jednak być strzałem w dziesiątkę, którą fani do tej pory wspominają z ogromnym sentymentem. Dlatego też tym bardziej cieszy fakt, że światowa premiera nowej "Nagiej broni" będzie miała miejsce 18 lipca 2025 roku.

Więcej na temat produkcji komediowych czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Nowa Naga broń ma już datę premiery. Główną rolę zagra Liam Neeson

REKLAMA

Według doniesień portalu Variety nowa „Naga broń” ma być wyreżyserowana i wyprodukowana przez Akiva Schaffera. Jest on także współautorem wstępnego scenariusza, nad którym pracowali także Dan Gregor oraz Doug Man. Światową premierę najnowszej odsłony „Nagiej broni” zaplanowano na 18 lipca 2025 roku. Wtedy też możemy spodziewać się sentymentalnego powrotu do kultowej komedii sprzed lat. Wszelkie szczegóły dotyczące filmu nadal trzymane są w ścisłej tajemnicy. Na ten moment musimy cieszyć się z tego, co już wiemy. Pozostaje zatem jedynie czekać na nadchodzącą zapowiedź. Może ona odpowie na krążące wśród widzów pytanie, czy dość ryzykowne obsadzenie Liama Neesona w roli bardzo humorystycznej, było trafionym pomysłem.

Nowa Naga broń ze światową datą premiery
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA