REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

SkyShowtime z fenomenalną promocją. Korzystajcie, póki jeszcze się da - warto!

Serwis SkyShowtime proponuje nowym klientom świetną promocję: roczny abonament tańszy o 10 zł każdego miesiąca. Jak z niego skorzystać?

11.09.2023
17:35
skyshowtime polska cena promocja rabat oferta taniej
REKLAMA

SkyShowtime to - w mojej opinii - jeden z najciekawszych dostępnych w Polsce serwisów streamingowych. Niewysoka cena i świetna oferta, regularnie wzbogacana o filmy czy seriale niedostępne u konkurencji (a wcześniej w ogóle niedystrybuowane w Polsce), zdecydowanie przemawiają na korzyść platformy. Dlatego też warto rozważyć skorzystanie z nowej promocji, która umożliwi subskrypcję za naprawdę niewysoką cenę.

REKLAMA
SkyShowtime Polska

SkyShowtime: nowa promocja. Warto skorzystać z tego rabatu

Serwis łączący w sobie oferty platform Peacock i Paramount+ umożliwił wykupienie miesięcznej subskrypcji w obniżonej cenie 14,99 zł za miesiąc. Zdecydowani klienci otrzymują gwarancję utrzymania tej ceny przez cały najbliższy rok. Co ważne, nie trzeba przy okazji opłacać całego rocznego abonamentu z góry - serwis co miesiąc ściągnie z konta wspomniane 15 zł. To aż dyszka mniej, niż cena standardowa (24,99 zł za miesiąc), a zatem 120 zł oszczędności w skali roku.

Oferta będzie ważna do 30 września 2023 do godziny 23:59. Po upływie roku umowa zostanie automatycznie przedłużona ze standardową ceną 24,99 zł miesięcznie, z możliwością rezygnacji w każdym momencie. Promka dotyczy tylko nowych abonentów.

Czytaj więcej o SkyShowtime na łamach Spider's Web:

REKLAMA

Przez cały czas w ciągu pierwszego roku nowi klienci będą mieli możliwość anulowania subskrypcji bez żadnych dodatkowych opłat. Co więcej, jeśli anulują ją subskrypcję w ciągu tych pierwszych 12 miesięcy, nadal będą mieć dostęp do serwisu aż do najbliższej miesięcznej daty rozliczenia - później nie będą obciążani opłatami od tej daty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA