REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Najnowszy "Spider-Man" porwie was z kanapy do multiwersum. Kinowy hit zaraz trafi na VOD

"Spider-Man: Poprzez multiwersum" jeszcze nie zeszło z wielkich ekranów, a już za chwilę będziemy mogli je obejrzeć na VOD. Sony ogłosiło bowiem datę internetowej premiery filmu, która ma nadejść jeszcze w tym miesiącu.

02.08.2023
12:38
spider-man poprzez multiwersum online vod premiera
REKLAMA

To dobry czas dla fanów Spider-Mana. Chwilę temu na Netfliksa wleciało bowiem "Bez drogi do domu", dołączając do m.in. dostępnej już wcześniej na platformie trylogii Sama Raimiego czy poprzednich odsłon filmów MCU z Tomem Hollandem w roli głównej. Już niedługo w serwisach VOD zadebiutuje natomiast najnowsza pełnometrażowa produkcja z Człowiekem Pająkiem, która zaledwie w czerwcu zagościła na ekranach kin.

Ok, nie umniejszając Spider-Manom od MCU, to jednak animowany "Spider-Man: Uniwersum" szturmem podbił serca fanów, którzy od 2018 roku z niecierpliwością czekali na sequel. Hype zdążył się rozrosnąć do niebotycznych rozmiarów, ale kiedy "Poprzez multiwersum" dwa miesiące temu trafiło do kin, okazało się, że bardzo słusznie. Bo twórcom udało się przebić poprzednika.

Czytaj także:

REKLAMA

Spider-Man: Poprzez multiwersum - premiera online jeszcze w tym miesiącu

W "Spider-Man: Poprzez multiwersum" twórcy z zadziornym uśmiechem na ustach odpalają wrotki, wpuszczając nas do tytułowego multiwersum, gdzie roi się od Ludzi Pająków. Spider-Punk, Spider-Cat, Spider-Horse - cokolwiek tylko chcecie. Na ekranie zobaczycie tyle wariacji Spider-Manów, że w głowach wam się zakręci. Przewodnikami po tym cudownym świecie przedstawionym ponownie jest Miles Morales, który tym razem musi zredefiniować swoje pojęcie o byciu superbohaterem i znaleźć sposób, aby uratować bliskich mu ludzi.

REKLAMA

Niestety, film pozostawia widzów z niedosytem. Nie dlatego że czegoś mu brakuje. Całą opowieść podzielono po prostu na dwie części i pierwsza z nich kończy się cliffhangerem. Kontynuacja miała trafić na ekrany polskich kin w kwietniu 2024 roku, ale chwilę temu Sony zdjęło tytuł ze swojego kalendarza premier. Nie wiadomo więc kiedy go zobaczymy. To ta zła wiadomość. Dobra gruchnęła przed chwilą, bo okazało się, że jeszcze w tym miesiącu "Poprzez multiwersum" trafi do streamingu.

Sony poinformowało, że światowa premiera internetowa "Spider-Mana: Poprzez multiwersum" odbędzie się 8 sierpnia. W Polsce film pojawi się jednak nieco później. W zaciszu własnego domu obejrzymy go już od 17 sierpnia. Wtedy produkcja trafi na platformy VOD, za pośrednictwem których za odpowiednią opłatą będzie można ją wypożyczyć lub wykupić na zawsze. Ceny na ten moment nie są jeszcze znane.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA