REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Co nowego w Hawkins? Twórcy Stranger Things opowiadają, co zobaczymy w 3. sezonie

Twórcy serialu Stranger Things powoli ujawniają coraz więcej szczegółów dotyczących najnowszej odsłony popularnej produkcji Netfliksa. Wiemy coraz więcej o dynamice relacji między poszczególnymi postaciami. Jeśli należycie do fanów Powrotu do przyszłości, to nowe wieści powinny was ucieszyć.

26.03.2018
21:38
stranger things trzeci sezon
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga, artykuł zawiera spoilery dotyczące drugiego i trzeciego sezonu Stranger Things!

Nowe informacje dotyczące trzeciego sezonu Stranger Things pochodzą z oficjalnego panelu poświęconego serialowi na PaleyFest. Podczas spotkania aktorzy występujący w produkcji opowiedzieli kilka zakulisowych angedot z planu drugiego sezonu oraz podzielili się z fanami swoimi przeczuciami przed kolejnym sezonem.

Zanim jednak do tego doszło, producent wykonawczy Stranger Things, Shawn Levy, potwierdził pojawiające się od jakiegoś czasu doniesienia, że nowa seria odbywać się będzie w lecie 1985 roku. Wynikną z tego zasadnicze różnice, ponieważ poprzednie dwa sezony rozgrywały się częściowo w szkole. Tym razem młodzi bohaterowie serialu będą bawić się na basenie i przy ognisku. Levy uważa, że przejście od zabawy do "mrocznej i przerażającej atmosfery" będzie się tym bardziej podobać widzom.

Zdradził też, że Eleven i Mike oraz Lucas i Max będą w nowym sezonie Stranger Things ze sobą chodzić.

Stranger Things Netflix class="wp-image-147006"

Była to niespodzianka dla grających w serialu aktorów, którzy do tej pory nie otrzymali jeszcze scenariuszy. Nowy sezon będzie kontynuować nie tylko romantyczne wątki z pierwszych dwóch serii. Steve Harrington będzie miał większą rolę niż do tej pory:

W nowym sezonie zdecydowanie zobaczymy więcej Steve'a. Nie mogę powiedzieć zbyt wiele, ale na pewno nie porzucimy figury „Tata Steve”. Początkowo ten pomysł po prostu funkcjonował gdzieś na obrzeżach głównej historii, aż zobaczyliśmy, że trafiliśmy na żyłę złota – wyznał Levy.

stranger things sezon trzeci class="wp-image-147003"

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, trzeci sezon nie będzie aż tak skupiony na postaci Willa. Wokół jego losów i nadnaturalnych przeciwności losu toczyły się wydarzenia dwóch pierwszych sezonów Stranger Things. W kuluarach producenci zaczęli nazywać drugą odsłonę „sezonem Schnappa”. Tym razem Will nieco odpocznie, a to inni będą w centrum wydarzeń.

Trzeci sezon Stranger Things będzie inspirowany wyprodukowanym w 1985 roku filmem Powrót do Przyszłości.

W Hawkins pojawią się nowi bohaterowie oraz nowe potwory (co nie znaczy, że shadow monster z poprzednich filmów wypadł z gry). Ich motywacje skrywa zasłona tajemnicy, ale twórcy zapewniają, że widzów czeka sporo niespodzianek.


Prawdziwą siłą nowego sezonu mają być jednak związki między starymi bohaterami i grającymi ich aktorami (którzy niedawno otrzymali niemałą podwyżkę). Członkowie obsady Stranger Things nie ukrywają, że czują się niemal jak rodzina. Między Davidem Harbourem a Millie Bobby Brown wytworzyły się wręcz relacje podobne do tych, jakie pojawiają się między ojcem a córką.

REKLAMA

Sceny, gdy musiałam wściekać się na postać graną przed Davida, były tak prawdziwe i pełne surowej energii. Nagrodą za włożony wysiłek jest ich jakość. Naprawdę czujemy się jak ojciec i córka – opowiedziała portretująca Eleven Millie Bobby Brown.

Nie znamy jeszcze oficjalnej daty premiery trzeciego sezonu Stranger Things. Według pierwszych, nieoficjalnych informacji kolejnej odsłony popularnego serialu możemy się spodziewać na Netfliksie w połowie 2019 roku. Wielbicielom mieszkańców Hawkins przyjdzie więc jeszcze trochę poczekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA