REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Co obejrzeć na Apple TV+? Biblioteka platformy robi się coraz lepsza

Co obejrzeć na Apple TV+? Wszystko, co się pojawia. Platforma wielokrotnie już udowodniła, że pod względem jakości może swoimi produkcjami w szranki stawać z HBO. W czerwcu zrobi to ponownie.

31.05.2024
18:09
apple tv co obejrzeć uznany niewinnego
REKLAMA

Oczywiście, w ofercie Apple TV+ nie brakuje też wpadek (szczególnie filmowych), ale nazwa platformy i tak stała się synonimem jakościowych seriali. Nie bez powodu zresztą. Jeśli nie skrada akurat serc widzów za sprawą "The Morning Show" i "Rozdzielenia", robi to "Silosem" i "Tedem Lasso". Potrafi też wywoływać szerokie dyskusje, jak ostatnio przy okazji dzielącego widzów twistu w "Sugar". Jasne, nie wypluwa z siebie tylu tytułów, co konkurencja, ale subskrybenci platformy na nudę nie mogą narzekać.

W czerwcu użytkownicy Apple TV+ jak zwykle nie powinni spodziewać się wielu premier. Nadchodzący miesiąc upłynie głównie pod znakiem kontynuacji. Nowych odcinków doczeka się "Wielkie cygaro", 3. sezon "Acapulco", 4. odsłona "Warto się starać" czy "Mroczna materia". Prócz tego nadejdą jednak też premiery gorące jak czerwcowe słońce. W szczególności na jedną z nich powinniście zwrócić uwagę. I to nie tylko ze względu na gwiazdorską obsadę, ale też dlatego, że jej tytuł kojarzy się z dobrym kinem.

REKLAMA

Apple TV+ - co obejrzeć w czerwcu?

"Uznany za niewinnego" to dramat sądowy oparty na powieści pod tym samym tytułem. Książkę Scotta Turowa z 1987 roku trzy lata po jej premierze przeniósł na ekran Alan J. Pakula. W filmie Harrison Ford wciela się w rolę odnoszącego sukcesy prokuratora Rusty'ego Sabicha. Jego błyskotliwa kariera i szczęśliwe życie prywatne zawisa na włosku, kiedy staje się głównym podejrzanym w sprawie morderstwa swojej asystentki, z którą miał zresztą romans. Wszystkie dowody przemawiają na jego niekorzyść, a on w trakcie licznych przesłuchań próbuje udowodnić swoją niewinność.

Uznany za niewinnego - Apple TV+ - co obejrzeć?

W serialu Apple TV+ w główną rolę wciela się Jake Gyllenhall. Prócz niego na ekranie zobaczymy jeszcze Ruth Negga i Petera Sarsgaarda. Za jakość serialu odpowiada natomiast David E. Kelley, co zresztą powinno być skuteczną rekomendacją samą w sobie. Twórca ma przecież w swoim dorobku takie hity jak "Wielkie kłamstewka", "Prawnik z Lincolna", "Od nowa" czy, ostatnio, "Facet z zasadami".

Prócz "Uznanego za niewinnego" w czerwcu użytkownicy Apple TV+ powinni zainteresować się również "Pięknym tańcem". To opowieść o Jax, która po zaginięciu siostry gotowa jest złamać prawo, aby tylko utrzymać rodzinę blisko siebie. W główną rolę wciela się Lily Gladstone, która nie tak dawno wdarła się do zbiorowej świadomości widzów za sprawą występu w "Czasie krwawego księżyca" Martina Scorsesego.

W nadchodzącym miesiącu nie zabraknie też premier skierowanych do młodszych widzów. Na Apple TV+ zadebiutuje "Snoopy na obozie" i "W poszukiwaniu CzarLa". To ostatnie to przepiękna animacja o Evie, która zostaje zmuszona do ucieczki z podziemnego sanktuarium i wyjścia na powierzchnię. Odkrywa w ten sposób świat, jakiego się nie spodziewała. Podróżując przez niebezpieczne tereny, szuka odpowiedzi na pytanie, czy jest ostatnim człowiekiem na Ziemi.

Więcej o ofercie Apple TV+ poczytasz na Spider's Web:

Apple TV+ - pełna lista nowości na czerwiec:

 • Acapulco: 3. sezon - nowe odcinki, finał: 26/06/2024
 • Nagroda na dzień: 2. sezon - nowe odcinki, finał: 12/06/2024
 • Mroczna materia – nowe odcinki, finał: 26/06/2024
 • Warto się starać: 4. sezon – nowe odcinki
 • Wielkie cygaro - nowe odcinki, finał: 14/06/2024
 • Uznany za niewinnego - 12/06/2024
 • Snoopy na obozie - 14/06/2024
 • Bread & Roses - 21/06/2024
 • Piękny taniec - 28/06/2024
 • W poszukiwaniu CzarLa - 28/06/2024
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA