REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Arkham Asylum, Arkham City, Scribblenauts, trzeci F.E.A.R. i więcej – ruszyło kolejne świetne Humble Bundle

Znana formuła, znane zasady, świetne gry do zgarnięcia już za jednego dolara. Ruszyło kolejne Humble Bundle, tym razem z tytułami wydawanymi przez Warner Bros. Games. Trzeba przyznać, że w tym tygodniu obok oferty Humble Bundle po prostu nie da się przejść obojętnie.

06.11.2013
14:04
Arkham Asylum, Arkham City, Scribblenauts, trzeci F.E.A.R. i więcej – ruszyło kolejne świetne Humble Bundle
REKLAMA
REKLAMA

Dlaczego? Po pierwsze – Batman: Arkham Asylum oraz Batman: Arkham City. Jeśli jesteście zawiedzeni najnowszym Origins, a na pewno nie brakuje wśród nas takich, co na ostatnim debiucie Mrocznego Rycerza położyli krzyżyk, poprzednie odsłony serii przypominają, jak robi się świetną grę akcji. Dwie pierwsze osłony Batmana to pierwsza liga gier tego gatunku. Do teraz pamiętam niesamowicie pozytywne wrażenie, jakie zrobiło na mnie Arkham Asylum. Nie spodziewałem się, że Gacek może dostać aż tak dobrą grę. Arkham City jedynie podbiło stawkę, oferując jeszcze więcej i jeszcze lepiej. Świetne gry, stanowiące obowiązkową pozycję w kolekcji, nie tylko dla fanów Człowieka Nietoperza.

batman arkham city

F.E.A.R. to jedna z tych gier, przez którą kreśliłem daty w kalendarzu, odliczając dni do premiery. Niesamowita mieszanka azjatyckiego horroru z typowo zachodnią grą akcji była strzałem w dziesiątkę. Przerażający klimat, spowolnienie czasu, do tego przeciwnicy, którzy na każdym kroku zaskakiwali taktyką i zorganizowaniem. Nic dziwnego, że wydawca zdecydował się na kontynuację. W moim przekonaniu ta nie była już tak dobra, lecz zdaje się, że jestem tutaj w mniejszości. Trzecia odsłona to jednak powrót to świetności serii, tak samo za sprawą rewelacyjnej grafiki, jak również postaci Fettela – ikony dla miłośników komputerowych straszydeł.

fear

Do tego wszystkiego dochodzi naprawdę genialne Scribblenauts Unlimited oraz Lord of the Rings: War of the North, którego wciąż nie miałem okazji przetestować. Swoją paczkę gier już zakupiłem. Pamiętajcie, aby dostać wszystkie tytuły, musicie zapłacić przynajmniej średnią, wyciąganą z wszystkich wpłat na konto organizatorów Humble Bundle. Ta na ten moment wynosi 4 dolary i 63 centy. W przeciwnym przypadku nie dostaniecie ani Scribblenauts, ani Arkham City. Oczywiście możecie zapłacić skromnego dolara, ciesząc się pozostałymi czterema pozycjami.

REKLAMA

Miejcie na uwadze, aby podczas zakupów własnoręcznie bawić się suwakami, symbolizującymi ile Waszych pieniędzy trafia na kontro organizatorów akcji, ile wędruje do WB oraz ile zostaje organizacjom charytatywnym. Wszystkie zakupione gry będziecie mogli aktywować na platformie Steam. Co ciekawe, inicjatorzy akcji zmienili sprawdzoną formułę, dzięki czemu handel kluczami pozyskanymi w ten sposób w końcu został ukrócony. Teraz, po dokonaniu wpłaty, dodajecie grę za pomocą specjalnych linków, które przenoszą Was bezpośrednio na Steam. Świetne rozwiązanie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA