1. Rozrywka
  2. VOD

Podaj dalej CANAL+ online. Program poleceń platformy to hit na miarę jej seriali

Lokowanie produktu: Canal+

W programie poleceń CANAL+ online zyskujecie wszyscy - wy i wasi znajomi. Jeśli bowiem ktoś skorzysta z przesłanego mu przez was kodu, to w kolejnym miesiącu za subskrypcję platformy zapłacicie 15 zł mniej. Mało tego. Pierwszy rachunek tej osoby również obniży się o tę samą kwotę. W taki sposób możecie zredukować koszta dostępu do serwisu nawet o 45 zł w każdym miesiącu. Za grosze oglądacie wtedy doskonałe filmy i seriale oraz najbardziej emocjonujące rozgrywki sportowe.

28.03.2023
18:33
canal plus online promocja

Zasady gry są jasne i proste. Program "Podaj dalej" to taka akcja, żebyście polecili CANAL+ online znajomym. Po co? Dla jednomiesięcznego rabatu na subskrypcję platformy w wysokości 15 zł tak dla was, jak i każdego, kto skorzysta z przesłanego mu przez was kodu. Jeśli macie do serwisu dostęp, to wiecie, że nie wciskacie nikomu kota w worku. Przecież mówimy tu o usłudze, przy której nudzić się nie sposób.

Czytaj także:

CANAL+ online - co obejrzeć w serwisie?

CANAL+ online to serwis streamingowy, który oferuje dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo oraz obszernej biblioteki wciągających filmów i seriali. Znajdziecie w niej chociażby jedne z najgłośniejszych polskich produkcji ostatnich lat ("Klangor", "Belfer", "Kruk" "Król"). A to dopiero początek. Usługa umożliwia też śledzenie na bieżąco najbardziej emocjonujących rozgrywek sportowych. Jeśli chcielibyście obejrzeć mecz PKO BP Ekstraklasy akurat wtedy, gdy wasza druga połówka odpala "Niewidzialną wojnę", nie ma z tym problemu. Konto na platformie możecie bowiem dzielić z osobą towarzyszącą i korzystać z usługi na wielu urządzeniach jednocześnie.

Emigracja XD

Emigracja XD - CANAL+ online

Malcolm XD to najsłynniejszy anonimowy człowiek w Polsce. Chociaż wszyscy zaczytywaliśmy się w jego pastach internetowych (przede wszystkim kultowe "Mój stary to fanatyk wędkarstwa"), nigdy nie poznaliśmy jego tożsamości. Nie ujawnił jej nawet, kiedy przerzucił się na książki. Pierwszą z nich była "Emigracja", którą CANAL+ zdecydował się przenieść na ekran. Biorąc pod uwagę język powieści, zadanie to z pewnością do łatwych nie należało, ale efekt jest powalający. Wyszedł serial tak zabawny, jak i drapieżny. Jako Polacy, oglądając przygody głównego bohatera w Wielkiej Brytanii, możemy przeglądać się w krzywym zwierciadle, śmiejąc przy tym do łez.

Czytaj także naszą recenzję "Emigracji XD": Nowy serial CANAL+ śmieje się z Polaków. I robi to naprawdę świetnie

Serial dostępny w serwisie CANAL+ online.

Maria Antonina

Takiej Marii Antoniny jeszcze nie widzieliście. Serial skupia się na losach żony króla Ludwika XVI, gdy jako młoda kobieta stawia pierwsze kroki w Wersalu. Jej charyzma i energia niekoniecznie pokrywa się z ówczesnymi standardami. Główna bohaterka zdecydowanie wyprzedza swoją epokę, dzięki czemu z wielkim wdziękiem uwodzi współczesnych widzów.

Serial dostępny w serwisie CANAL+ online.

The Office PL

The Office PL - CANAL+ online

"The Office" to chyba najbardziej kultowy format na świecie. Po sukcesie brytyjskiego oryginału wiele krajów chciało mieć swoją wersję. Trochę to zajęło, ale w końcu i my zrobiliśmy własną. Warto było czekać. Załoga Kropliczanki to polskie społeczeństwo i rodzima rzeczywistość w pigułce. Oczywiście, podana z dużą dozą ironii. Serial bywa cringe'owy, ale właśnie to nadaje mu wyjątkowego charakteru. Dzięki temu ta satyra wchodzi jak dobrze zmrożona wódka. I równie mocno kopie.

Czytaj także:

Serial dostępny w serwisie CANAL+ online.

Paradise City

W tym filmie Bruce Willis gra jedną ze swoich ostatnich ról. Z powodu choroby musiał przejść na emeryturę. "Paradise City" jest więc pozycją obowiązkową dla każdego, kto nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia bez seansu "Szklanej pułapki". Aktor udowadnia tu, że pomimo upływu lat i coraz gorszego stanu zdrowia nie stracił nic ze swojego uroku. Wciąż potrafi nieźle kopać tyłki i rzucać chwytliwymi hasełkami.

Film dostępny w serwisie CANAL+ online.

Nieznośny ciężar wielkiego talentu

Nieznośny ciężar wielkiego talentu - CANAL+ online

Nicolasa Cage'a nigdy za wiele. Dlatego "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" to film nie tylko z Nicolasem Cage'em, ale też o Nicolasie Cage'u. W dodatku Nicolas Cage kłóci się w nim z - zgadliście - Nicolasem Cage'em. Chociaż przy tak obfitej dawce Nicolasa Cage'a nic już do szczęścia nie potrzeba, twórcy dorzucają nam jeszcze Pedro Pascala i mnóstwo akcji. Oczywiście, podszytej autotematycznym humorem.

Film dostępny w serwisie CANAL+ online.

Sport

Nie samymi filmami i serialami człowiek żyje. Czasami przydaje się również sportowa adrenalina. Dlatego CANAL+ online pozwala na żywo śledzić transmisje meczów nie tylko wspomnianej PKO BP Ekstraklasy, ale też LaLigi Santander, NBA, turniejów cyklu WTA Tour czy najlepszej żużlowej ligi świata PGE Ekstraligi. Do wyboru do koloru, chciałoby się podsumować. Jak bowiem widać, z subskrypcją platformy nudzić się po prostu nie sposób.

CANAL+ online - jak skorzystać z programu poleceń "Podaj dalej"?

Telewizja na żywo, filmy i seriale na życzenie oraz rozgrywki sportowe - to wszystko na wyciągnięcie ręki mają użytkownicy platformy, którzy wybrali pakiet CANAL+ w regularnej cenie 49 zł/msc. To właśnie im dedykowany jest program poleceń. Jeśli więc do nich należycie, z łatwością możecie obniżyć swój rachunek za usługę. Po zalogowaniu do serwisu wystarczy wejść w zakładkę "Podaj dalej", gdzie wygenerujecie kod dla znajomych (otrzymacie go również na maila). Jeśli jedna osoba wykorzysta go, aby wykupić abonament CANAL+ online, wy za kolejny miesiąc dostępu do oferty zapłacicie już tylko 34 zł (tyle samo wyniesie pierwszy rachunek znajomego/znajomej). A co jeśli użyje go więcej osób? Tym lepiej dla was.

 class="wp-image-2343412"
CANAL+ online - Podaj dalej

Warto podkreślić, że ten sam kod możecie wysyłać do dowolnej liczby osób. Rabat otrzymacie za każdego, kto go wykorzysta. Jeśli będzie to trzech znajomych, zniżka wyniesie 45 zł (za kolejny miesiąc waszej subskrypcji zapłacicie więc tylko 4 zł). Jest to maksymalna kwota jednorazowego upustu ceny. Jednorazowego, ale wielokrotnego użytku. Bo przecież zaraz nadejdzie kolejny miesiąc, a wy będziecie mogli zacząć zabawę od nowa i polecić CANAL+ online kolejnym przyjaciołom.

Do programu poleceń CANAL+ online możecie dołączyć z tego linku.

Lokowanie produktu: Canal+
Najnowsze
Zobacz komentarze