REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Dead Island i Call of Juarez za mniej niż 10 PLN?! Świetna promocja rodzimego Techlandu

Techland postanowił rozreklamować swoją własną platformę cyfrowej dystrybucji, nakładając potężne cenowe cięcia na wydawane przez siebie gry. Techlandzie – robisz to dobrze.

15.08.2013
20:19
Dead Island i Call of Juarez za mniej niż 10 PLN?! Świetna promocja rodzimego Techlandu
REKLAMA
REKLAMA

Nawet bardzo dobrze. Dające wiele frajdy, lecz nie pozbawione błędów Dead Island w cenie 10 złotych to idealna inwestycja, na długie tygodnie. Survival-horror z otwartym światem to wspaniała zabawa, zwłaszcza w trybie kooperacji ze znajomymi. Za taką cenę, pozycja obowiązkowa!

techland 4

Pod młotek trafiła również druga odsłona serii, z dopiskiem Riptide. O jej największych wadach i zaletach możecie przeczytać w tym miejscu, jedno jest jednak pewne. W cenie 40 polskich zielonych oferta jest jak najbardziej atrakcyjna.

Co dalej? Przede wszystkim Call of Juarez. Za moich czasów cyfrowy Dziki Zachód nie należał do Rockstara i ich Red Dead Redemption, ale właśnie do Techlandu, który niepodzielnie rządził prerią. Świetne Więzy Krwi kosztują teraz raptem 6 złotych i to fantastyczna stawka za to, aby przypomnieć sobie okres dawniej świetności polskich cowboyów. Od siebie polecam również najnowsze Call of Juarez: Gunslinger, które jest zaskakująco dobrą produkcją.

gunslinger

Cenowym promocjom nie oparły się również inne serie Techlandu, w tym miło przeze mnie wspominana seria wyścigów Xpand Rally, którą możecie nabyć w cenie litra paliwa do Waszego prawdziwego bolidu. Nie zabrakło również kultowej strzelaniny Chrome, jednego z kamieni milowych dla polskiej branży gier.

REKLAMA

Listę wszystkich gier objętych naprawdę solidną promocją znajdziecie w tym miejscu. Jest to przy okazji świetny moment, aby oswoić się z platformą cyfrowej dystrybucji Techlandu. Natomiast z Boxoff Store zapoznać się warto, chociażby z perspektywy nadchodzącego Dying Light, na które już teraz zacieram sobie ręce. Brać, jeszcze raz brać, promocja nie będzie trwała wiecznie!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA