REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Dziewiąty Humble Indie Bundle na wypasie

Wystartował dziewiąty Humble Bundle, zawierający paczkę gier niezależnych. W zestawie znajdziemy między innymi Trine 2: Complete Story, Brutal Legend czy FTL. Wszystkie gry można uruchomić na Windowsie, OS X oraz na Linuxie. 

12.09.2013
11:41
Dziewiąty Humble Indie Bundle na wypasie
REKLAMA

Zasada jest prosta: płacisz ile chcesz (ale nie mniej niż dolara), wybierasz na co zostaną przeznaczone twoje pieniądze - do wyboru standardowo organizacje charytatywne, producenci gier oraz organizator, czyli Humble Bundle - i cieszysz się z nowych gier. Jeśli zapłacisz więcej, niż wynosi średnia wpłata, a więc na tę chwilę nieco ponad 4.5 dolara, otrzymasz dwie dodatkowe produkcje. Co więcej, po raz pierwszy w historii HB, bonusowe, jeszcze nieujawnione gry, również dostaną jedynie ci, którzy przekroczą średnią.

REKLAMA

Dowolna wpłata gwarantuje nam gry:

  • Trine 2: Complete Story
  • Mark of the Ninja
  • Eets Munchies
  • Brutal Legend

oraz soundtracki z Trine i Brutal Legend. Przy wpłacie wyższej niż średnia otrzymujemy jeszcze FTL oraz FEZ , także z soundtrackami. Kupując paczkę, dla każdego tytułu dostaniemy kod aktywacyjny na Steama.

REKLAMA

Trzy z powyższych gier (Mark of the Ninja, FEZ , Eats Munchies) debiutują na Linuxie wraz ze startem Humble Indie Bundle 9. Akcja potrwa jeszcze ponad trzynaście dni, więc z zakupem nie trzeba się szczególnie spieszyć. Z drugiej strony, zapewne z każdym dniem będzie rosła średnia. Choć po prawdzie, nawet gdyby wzrosła ona do 20 dolarów, dalej będzie to sześć razy mniej, niż jest warta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA