REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

EA rozdaje za darmo trzeciego Battlefielda! Cóż, tak jakby…

Właśnie dzisiaj ma miejsce światowa premiera gry Battlefield 4. Chociaż Polacy muszą jeszcze trochę poczekać na oficjalny debiut sieciowej strzelaniny w ich kraju, EA zdaje się pocieszać wszystkich darmowym kluczem na poprzednią odsłonę serii. Sytuacja jest jednak co najmniej dziwna.

30.10.2013
14:57
EA rozdaje za darmo trzeciego Battlefielda! Cóż, tak jakby…
REKLAMA
REKLAMA

Po pierwsze, wciąż brakuje oficjalnego komunikatu EA w tej sprawie. Po sieci krąży klucz wielokrotnego użytku na platformie Origin. Jego obecność w połączeniu z premierą kolejnej odsłony Battlefielda, wydaje się być marketingowym zabiegiem i ukłonem EA w stronę swoich fanów. Problem polega na tym, że o samej promocji nie wiemy z ust Elektroników, ale zagranicznego portalu.

battlefield 4 3

Idąc za nim, każdy może skopiować klucz i aktywować go na platformie cyfrowej dystrybucji Origin. Ten nie jest ograniczony do jednego egzemplarza gry oraz ma działać zarówno na terytorium USA, jak również Europy.

Tutaj pojawiają się jednak komplikacje. Część z graczy raportuje, że mogą bezpłatnie pobrać trzeciego Battlefielda, bez żadnych problemów. Dla innej grupy graczy aktywacja kończy się powodzeniem, lecz jedynie połowicznym – chociaż gra zostaje dodana do biblioteki, ci nie mogą jej pobrać. Dla jeszcze innych klucz jest bezużyteczny i nie daje się przyporządkować do produkcji DICE.

battlefield 4 2
REKLAMA

Wyżej wspomniany klucz to G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW. Posiadam już trzeciego Battlefielda w swojej kolekcji, także proszę, dajcie znać, czy kod aktywacyjny Wam zadziała. Jeden ze znajomych już posiada tę grę w swojej kolekcji, z kolei drugi napotkał na "niespodziewany błąd". Z kodu możecie skorzystać, wchodząc we własny profil, po czym wybierając zakładkę „aktywuj kod”, znajdującą się pod zdjęciem awatara w serwisie Origin.

Cała sprawa jest bardzo zastanawiająca, lecz zdaje się, że to nie żart. Świadczy o tym duża ilość osób, które twierdzą, że już posiadają darmowego, trzeciego Battlefielda. Pamiętajcie jednak, że na ten moment nie ma żadnego oficjalnego stanowiska EA w tej sprawie. Proszę, podzielcie się informacjami, jeśli dacie temu kluczowi szansę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA