REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Granie z promocji: Demo Europy Universalis IV to nic przy Symulatorze Służb Ratunkowych

Poza promocją od Cdp.pl coś dla siebie znajdą dzisiaj również fani kultowych gier RPG oraz miłośnicy ambitnych, wystraczających na wiele lat strategii. W tle jak zwykle czają się kosmici, tak samo świeży i nowi, jak kultowi oraz bardzo, naprawdę bardzo wymagający.

12.08.2013
18:35
Granie z promocji: Demo Europy Universalis IV to nic przy Symulatorze Służb Ratunkowych
REKLAMA

Nadchodzi Europa Universalis IV!

REKLAMA
europa 1

Natomiast wraz z głośnym, typowo komputerowym tytułem dla prawdziwych wyjadaczy nadeszła bezpłatna wersja demonstracyjna, którą możecie pobrać na Steam. Na co pozwoli demonstracja? Na rozgrywkę przez 28 lat (w świecie gry, nie ma tak dobrze) Wenecją, Portugalią, Austrią oraz Turcją. Trochę szkoda, że zabrakło dostępnej w pełnej wersji gry Rzeczypospolitej, ale nie ma też nad czym płakać – ta jest już obecna w kapitalnym dodatku do piątej Cywilizacji, który polecam przy każdej możliwej okazji.

Poza bezpłatnym demem, na Steam możecie skorzystać z drobnej promocji cenowej, o ile posiadacie wcześniejszą odsłonę serii. Dzięki temu na najnowszej produkcji Paradoxu zaoszczędzicie 10% pierwotnej sumy. Premiera Europy Universalis IV będzie miała miejsce już jutro.

Symulator Służb Ratunkowych 2012 tańszy o ponad połowę

symulator 1

Podobno Polacy lubują się we wszelkiej maści symulatorach. Jeśli myśleliście, że gra odpowiadająca za prace z wózkiem widłowym to szczyt możliwości twórców, jesteście w ogromnym błędzie.

Symulator Służb Ratunkowych pozwala na wcielenie się w szereg mundurowych, którzy codziennie dbają o nasze życie i zdrowie. Czy to strażak czy operator dźwigu, jeśli zawsze chciałeś przyczynić się dla lepszego jutra, ale jesteś zbyt leniwy, aby odnieść papierek z chodnika, SSR jest właśnie dla Ciebie.

To, co zastanawia mnie najbardziej, to otwarty świat, który twórcy oddali w ręce graczy. „Miasto nieskończonych możliwości” wydaje mi się na tyle zabawne, że zaryzykuję i w najbliższy weekend urządzę sobie z tym tytułem masochistyczną serię. Nieco bardziej poważnie – gra z 2012 roku cieszy się sporym uznaniem wśród miłośników tego gatunku. Jeśli do nich należysz, 16 PLN za grę w polskiej wersji językowej wydaje się bardzo dobrą inwestycją.

Czekasz na nowe XCOM? Kup je w GamersGate, Spec Ops: The Line oraz wszystkie wcześniejsze odsłony serii dostaniesz gratis

bureau 1

To się nazywa dobra promocja. Chociaż sklep GamersGate zdecydowanie odstaje od polskich realiów, zarobków i możliwości, pakiet przez nich oferowany jest naprawdę ciekawy.

Poza nowym, wciąż bardzo tajemniczym The Bureau: XCOM Declassified, klient GamersGate dostanie również kopię naprawdę udane Spec Ops, którego zakończenie znalazło się na naszej liście najlepszych scen poprzedzających napisy końcowe. Uważajcie na spoilery!

To, co cieszy jednak najbardziej, to obecność sześciu poprzednich gier z serii, z kapitalnym XCOM: Enemy Unknown oraz kultowym X-COM: UFO Defense na czele. Gdyby tego było mało, w pakiecie znajdziecie również szereg wydłużających rozgrywkę dodatków. Cena takiego zestawu to 45 euro i chociażby ze względu na miłość do wcześniejszych, niezwykle wymagających X-COMów, naprawdę warto rozważyć ten zakup.

Anvil of Dawn tańszy o połowę

anvil 1

O tym, że na GOGu pojawiły się cenowe zmiany na lepsze, pisaliśmy dla Was kilka dni temu. Dzisiaj z kolei pod promocyjny młotek poszła kultowa, klasyczna i archaiczna niemal do bólu produkcja cRPG studia DreamForge – Anvil of Down.

REKLAMA

Wydana w 1995 roku produkcja została dostosowana przez magików z Good Old Games do najnowszych rozdzielczości i systemów operacyjnych. Fani staroci powinni być wniebowzięci, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w aktualnej promocji kupujący może zaoszczędzić ponad połowę pierwotnej wartości tytułu w portfelu. Będąc w odpowiednim klimacie, po prostu muszę polecić Wam kapitalną produkcję nawiązującą do dawnych, liniowych gier typu „Dungeon Crawler”, jaką bez wątpienia jest Legend of Grimrock.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA