REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Half-Life 3 potwierdzony?

Chciałbym napisać, że oto nadeszła chwila na którą wszyscy czekaliśmy, że już wkrótce, już za momencik, dane będzie nam wreszcie cieszyć się trzecią odsłoną kultowego Half-Life'a. Na taki optymizm jest jednak ciut za wcześnie, wszak wciąż brakuje oficjalnego potwierdzenia. Niemniej, w świetle ostatnich wydarzeń, fani Gordona Freemana chyba mogą powoli zacząć świętować. 

02.10.2013
13:08
Half-Life 3
REKLAMA

Otóż Valve zgłosiło 29 września bieżącego roku do Urzędu ds. Harmonizacji Rynku Wewnętrznego wniosek o rejestrację znaku handlowego Half-Life 3. Wcześniej, bo jeszcze w lipcu, zarejestrowane zostało logo H-F3. Z kolei jeden z użytkowników Reddita ujawnił listę kilkudziesięciu pracowników Valve, którzy mają rzekomo odpowiadać za produkcję gry. Prezentowany poniżej screen dotyczy ostatniego wniosku, z końca września i pochodzi ze strony wspomnianego Office for Harmonization in the Internal Market.

REKLAMA
halflife
REKLAMA

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, znak handlowy Half-Life 3 nie został jeszcze zarejestrowany w USA - może to jednak wynikać z faktu, iż w świetle amerykańskiego prawa, rejestracja może zostać zlecona dopiero po komercyjnym wykorzystaniu nazwy, będącej podmiotem rejestracji.

W obliczu tych "dowodów" trudno jest mieć pewność, że Half-Life 3 faktycznie powstanie. Ale rozsądek i wiara podpowiadają, że prawdopodobieństwo takiego stanu rzeczy jest wysokie. Byłby to bez wątpienia bardzo miły prezent z okazji dziesięciolecia od wydania drugiej części, które minie w przyszłym roku. Trzymamy rękę na pulsie i gdy tylko pojawią się jakiekolwiek nowe informacje w tej sprawie, na pewno o tym napiszemy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA