REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Kolejne świetne Humble Bundle – Darksiders II, The Guild 2, Arcania, Red Faction: Armageddon i inne w rewelacyjnej cenie

Na pewno doskonale już znacie zasady tej promocji. Płacicie, ile tylko chcecie – dostajecie paczkę dobrych gier. Płacicie nieco więcej – dobre gry mnożą się w oczach, natomiast Wy macie zabawy na całe tygodnie.

04.10.2013
8:51
Kolejne świetne Humble Bundle – Darksiders II, The Guild 2, Arcania, Red Faction: Armageddon i inne w rewelacyjnej cenie
REKLAMA
REKLAMA

W tym tygodniu Humble Bundle wygląda nad wyraz okazale. Płacąc dowolną sumę, rozpoczynając od skromnego dolara, dostaniecie pięć pozycji do ściągnięcia, każda godna Waszej uwagi. Rozpoczynając od oryginalnej strategii The Guild 2, przez zapomniane już, nieco rozczarowujące Supreme Commander wraz z dodatkiem i swojskich Sąsiadów z Piekła Rodem, kończąc na Red Faction: Armageddon, wychodzi z tego paczka tytułów, które wystarczą na wiele dni nijakiej, szaro-burej jesieni.

darksiders 2

Jak zwykle w przypadku Humble Bundle, płacąc więcej, na Waszych dyskach twardych wylądują kolejne produkcje. W tym tygodniu trzeba zapłacić 6 dolarów, lecz w zamian korzystający z oferty otrzyma głośne Darksiders II, znaną miłośnikom Gothica Arcanię, totalny niewypał i profanację w postaci Painkiller: Hell & Damnation oraz SpellForce 2.

Zakupu można dokonać za pomocą PayPala, karty kredytowej, płatności Amazonu oraz portfela Google. Jak zwykle przypominam o zabawie suwakami – dzięki temu jak największa część przekazanej przez Was kwoty zostanie przekazana na cele charytatywne. Wszystkie produkcje znajdujące się w ofercie Humble Bundle pobierzecie ze Steam, nie licząc Sąsiadów z Piekła Rodem. Ci są jednak pozbawieni jakichkolwiek zabezpieczeń, także instalacja powinna być przyjemna, prosta i komfortowa.

REKLAMA

Nowy Humble Bundle potrwa przez 6 kolejnych dni. W momencie pisania tej wiadomości, to jest w 5 godzin po uruchomieniu oferty, na koncie organizatorów jest już 300 tysięcy dolarów. Imponujący wynik, podobnie jak ten należący do najbardziej szczodrego darczyńcy, który na poczet akcji wpłacił 265 amerykańskich zielonych. Ciekawe, kiedy zostaną pobite następne rekordy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA