Mateusz Morawiecki reaguje na aferę youtuberów: "spotka was kara"
Afera na polskim YouTube osiągnęła wymiar, w który trudno byłoby uwierzyć jeszcze dwa tygodnie temu. Teraz, po opublikowaniu materiału Sylwestra Wardęgi, który ujawnił przerażające informacje dotyczące wykorzystywania nieletnich przez najpopularniejszych polskich influencerów, do sprawy odniósł się sam Mateusz Morawiecki. Premier stanowczo stwierdził: "Spotka was kara".

REKLAMA