REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Polscy twórcy rozdają za darmo wymagającą grę platformową. W zamian proszą o...

To już kolejny raz, kiedy Polacy walczą o obecność na cyfrowej platformie Valve. Po Artifex Mundi przyszła kolej na Awesome Games Studio, twórców stosunkowo znanych gier na sprzęty mobilne oraz Live Arcade.

09.10.2013
17:43
Polscy twórcy rozdają za darmo wymagającą grę platformową. W zamian proszą o…
REKLAMA
REKLAMA

Awesome  Games Studio to twórcy takich gier jak Yet Another Zombie Defence oraz I, Zombie. Po obecności na sprzętach mobilnych oraz w ekosystemie Xbox Live, dwójka twórców składającyca się na Awesome próbuje swoich sił na komputerach osobistych. Konkurencja jest tutaj jednak ogromna, natomiast producenci potrzebują Waszej pomocy, aby przebić się przez Steam Greenlight.

Z tego powodu The Awesome Games ma dla Was propozycję. Już teraz, bez żadnych ukrytych opłat i haczyków możecie pobrać ich najnowszą grę platformową – Oozi: Earth Adventure, zupełnie za darmo. Gra w polskiej wersji językowej waży mniej niż 200 megabajtów i pobierzecie ją klikając w ten link.

W zamian za udostępnienie swojej najnowszej produkcji polskim graczom, Marcin i Andrzej proszą Was jedynie o jedno. Chodzi o głosy, które pomogą Oozi: Earth Adventure znaleźć się na platformie cyfrowej dystrybucji Valve. Aktualnie ich gra platformowa na Steam Early Access znajduje się w pierwszej 50-tce produkcji. Awesome Games marzy się pierwsza 25-tka i chce to osiągnąć właśnie za pomocą godnego odnotowania gestu, wymierzonego w polską społeczność graczy. Twórcy zarzekają się, że po wylądowaniu ich produkcji na Steam, ta będzie obfitować w kolekcjonerskie karty, co jeszcze bardziej podniesie jej atrakcyjność.

REKLAMA

Na Oozy: Earth Adventure w Steam Greenlight możecie zagłosować w tym miejscu. W grę platformową warto zagrać chociażby z jednego, prostego powodu – „reszta świata” musi za nią zapłacić 10 dolarów, my mamy ją za darmo. Jeszcze nie uruchomiłem swojej kopii, ale w Awesome Games zarzekają się, że ich produkcja na pewno nie należy do łatwych. No i to lubię.

Gdybyście chcieli wesprzeć dwójkę polskich twórców z The Awesome Games, odwiedźcie ich stronę internetową oraz polubcie oficjalny profil na Facebooku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA