REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Hitowy serial od twórcy "Glass Onion" w końcu trafi do Polski. Sprawdź nowości SkyShowtime

Nawet jeśli macie już dość upałów, tę wiadomość przyjmiecie z uśmiechem na ustach. We wrześniu na SkyShowtime zrobi się goręcej niż w ostatnich dniach za naszymi oknami. Wszystko za sprawą wyczekiwanej w naszym kraju premiery serialu, którym amerykańscy widzowie zdążyli się już zachwycić. Na platformę pewnym krokiem zmierza bowiem "Poker Face" od twórcy serii "Na noże".

16.08.2023
14:01
poker face skyshowtime co obejrzeć premiery wrzesień
REKLAMA

"Poker Face" zadebiutowało jeszcze w styczniu tego roku na niedostępnej w Polsce platformie Peacock. Amerykanie oszaleli na punkcie zmierzającego w naszym kraju na SkyShowtime serialu. I to tak krytycy, jak i widzowie, dzięki czemu miesiąc po premierze produkcja dostała zielone światło na 2. sezon. Czym tak wszystkich uwiodła? No cóż, twórca produkcji Rian Johnson za sprawą "Na noże" i "Glass Onion" zdążył już udowodnić, że ma talent do opowiadania historii kryminalnych w ciekawy sposób.

Oczywiście "Poker Face" nie daje się zamknąć w ramach standardowych kryminałów. Główna bohaterka Charlie ma niesamowitą zdolność - wie, kiedy ktoś kłamie, co swego czasu chętnie wykorzystywała przy stole do pokera. Teraz pracuje jako kelnerka w kasynie i jej umiejętności sprowadzają na nią gniew pracodawcy. Uciekając przed jego zemstą rusza w podróż po Ameryce, po drodze rozwiązując kolejne zagadki morderstw.

Czytaj także:

REKLAMA

Poker Face we wrześniu na SkyShowtime

"Poker Face" to serial spod znaku "zbrodnia tego tygodnia", oparty na formule spopularyzowanej już przez "Columbo". Oznacza to, że w każdym odcinku dochodzi do morderstwa i razem z bohaterką przychodzi nam odkrywać, kto zabił. Nawet dla najwytrawniejszych miłośników kryminałów, produkcja okaże się jednak całkiem świeża i wciągająca. Bo przecież Rian Johnson wypełnia świat przedstawiony kolorowymi i niestandardowymi postaciami.

Poker Face - SkyShowtime - wrzesień - premiery

Na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie "Poker Face" zadebiutuje na SkyShowtime. Ale z rozkładu jazdy platformy na wrzesień wynika, że do jego premiery na pewno nudzić się nie będziemy. Już na początku przyszłego miesiąca w serwisie pojawi się bowiem "The Winner" - serial będący czesko-słowacką komedią familijną o byłym premierze małego europejskiego kraju, który po czasie próbuje wrócić do swojego rodzinnego życia. Zapowiada się zabawnie i wzruszająco.

Jeśli zaś chodzi o filmy, to tego samego dnia co "The Winner" - 4 września - na SkyShowtime zadebiutuje najnowsza produkcja sygnowana nazwiskiem twórcy "Szóstego zmysłu" M. Night Shyamalana, czyli "Pukając do drzwi". Pod koniec przyszłego miesiąca użytkownicy serwisu będą natomiast mogli poznać historię genialnej dyrygentki w "Tar" i rozerwać się przy adaptacji popularnego RPG-a - "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor".

SkyShowtime - pełna lista wrześniowych premier:

Seriale:

  • The Winner - 4/09/2023
  • Codename: Annika - 09/2023
  • Poker Face - 09/2023
  • Fashion House - 20/09/2023
REKLAMA

Filmy:

  • Pukając do drzwi - 4/09/2023
  • Tar - 25/09/2023
  • Dungeons & Dragons: Złodziejski honor - 29/09/2023
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA