REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Ukryte menu w SkyShowtime. Sprawdzamy najciekawsze funkcje w serwisie

SkyShowtime relatywnie niedawno zadebiutował na polskim rynku, dlatego mało kto wie, że w serwisie znajduje się kilka ciekawych funkcji, które nie tylko usprawnią poruszanie się po platformie, ale również podpowiedzą, gdzie szukać istotnych informacji na temat konta.

11.06.2023
6:04
Ukryte menu w SkyShowtime. Sprawdzamy najciekawsze funkcje w serwisie
REKLAMA

Nie musisz już szperać w serwisie SkyShowtime, by dowiedzieć się, jak wyłączyć irytujące zwiastuny w tle lub zmienić rozmiar napisów i rodzaj czcionki. Zebraliśmy kilka przydatnych funkcji na platformie, o których istnieniu być może nie miałeś nawet pojęcia. Jedną z nich jest ukryte menu, dzięki któremu uzyskasz istotne informacje na temat swojego konta. Tę i inne funkcje uruchomisz w bardzo prosty sposób.

REKLAMA

Ukryte funkcje SkyShowtime: znajdź menu, gdzie odkryjesz informacje na temat swojego konta

Ukryte menu, do którego możesz dostać się za pośrednictwem aplikacji SkyShowtime, nie oferuje co prawda sekretnych funkcji, które mogą odblokować to i owo, jednak mimo wszystko może okazać się pomocne w pozyskaniu specjalistycznych informacji na temat konta. Aby odkryć menu, w aplikacji SkyShowtime wejdź w sekcję profili i kliknij Konto w prawym górnym rogu. Następnie wejdź w Ustawienia i zjedź na dół strony. Znajduje się tam numer wersji aplikacji. Klikając w niego 10 razy, wyświetlą ci się wszystkie informacje na temat twojego konta.

W ukrytym menu sprawdzisz informacje na temat konta w serwisie

Personalizuj napisy

Jeśli chcesz zmienić rozmiar tekstu, a nawet czcionkę, tło czy rodzaj cieniowania, możesz łatwo zrobić to w ustawieniach serwisu. Wystarczy, że wybierzesz opcję Konto w prawym górnym rogu, wejdziesz w Ustawienia, a na samym dole strony w sekcji Wyświetlanie napisów klikniesz Personalizuj.

W serwisie SkyShowtime możesz ustawić preferencje dotyczące czcionki, rozmiaru czy koloru tła

Wyłącz automatyczne zwiastuny

Jeśli podczas przeglądania produkcji na SkyShowtime denerwują cię włączające się co chwilę zwiastuny w trybie podglądu, możesz to zmienić w prosty sposób. W prawym górnym rogu wybierz opcję Konto, kliknij Ustawienia, a następnie w sekcji Profile wybierz Zarządzaj profilami. Kliknij ikonkę ołówka, która pojawi się pod profilem wymagającym edycji, a następnie na samym dole strony w ramce Ustawienia włącz lub wyłącz automatyczne zwiastuny.

Chcąc wyłączyć automatyczne zwiastuny, wybierz opcję edycji swojego profilu

Zmień ustawienia rodzicielskie

REKLAMA

Kategorię wiekową możesz zmienić w tej samej sekcji, gdzie znajdują się automatyczne zwiastuny. Przed zmianą kategorii wiekowej zostaniesz poproszony o podanie hasła. Po chwili pojawi się ramka z kategoriami wiekowymi, w której możesz wybrać treści odpowiednie dla osób do 12, 16 i 18 roku życia.

W serwisie SkyShowtime masz możliwość zmiany ustawień rodzicielskich
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA