REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

SkyShowtime: jak odzyskać promocję „za pół ceny na zawsze” po nieudanej transakcji PayPal? Jest na to sposób

Straciłeś dożywotnią promocję na SkyShowtime za pół ceny, bo wystąpił problem z płatnością? Sprawdź, jak odzyskać tę zniżkę po awarii usługi PayPal.

24.11.2023
8:43
skyshowtime-za-pol-ceny-problem-paypal-nieudana-transakcja
REKLAMA

Dostęp do usługi SkyShowtime wykupiłem w dniu premiery skuszony promocją „pół ceny na zawsze”. Płacę teraz za usługę 12,49 zł miesięcznie, co jest atrakcyjną kwotą na tle konkurencji, a jednocześnie na tyle małą, że nawet jeśli w danym miesiącu nic tam nie obejrzę, to i tak trzymam ten abonament - by tej promocji nie stracić.

REKLAMA

Sprawdź nasze teksty na temat wideo dostępnych w usłudze SkyShowtime:

Wynika to z faktu, że była to oferta ograniczona czasowo - jeśli ktoś ją przegapił, to czekają go opłaty rzędu 24,99 zł co miesiąc, co nadal jest niezłą ceną, ale już bez szału. Problem też w tym, że ten dożywotni rabat w wysokości 50 proc. na SktShowtime można łatwo stracić. Dzieje się tak, gdy sami zrezygnujemy z subskrypcji lub… wystąpi problem z pobraniem płatności. Sam się o tym przekonałem.

SkyShowtime i nieudana płatność PayPal

Od samego początku opłacam dostęp do tego serwisu VOD z użyciem usługi PayPal, a z podpiętej do niej karty płatniczej raz w miesiącu pobierane jest 12,49 zł. No, a przynajmniej tak było do listopada 2023 r., gdyż kilka dni temu zamiast potwierdzenia ściągnięcia środków z konta dostałem wiadomość e-mail od SkyShowtime, która mnie zaniepokoiła i trochę wkurzyła.

SkyShowtime anulowanie konta e-mail problem płatność PayPal

W mailu do przeczytałem, że moje konto zostało zamknięte w wyniku problemów z pobraniem środków. Nie wiem, czy wynika to z awarii po stronie SkyShowtime, czy też PayPal zgłupiał (niedawno podmieniałem w nim jedną z kart na inną), ale efekt jest taki, że moje konto stało się nieaktywne. Mogłem oczywiście po kliknięciu łącza w wiadomości je opłacić ponownie, ale… już bez tej promocji „za pół ceny na zawsze”.

Jak odzyskać promocję „pół ceny na zawsze” w SkyShowtime?

Myślałem już, że to koniec i pobite gary, ale postanowiłem napisać w tej sprawie do supportu - w końcu to nie ja zrezygnowałem z usługi, tylko wystąpił błąd, gdyż na obu kartach podpiętych do usługi PayPal były dostępne środki. Reakcja supportu mnie zaskoczyła oraz ucieszyła - a najwyraźniej nie byłem pierwszą osobą, która zgłosiła się w tej sprawie, bo od razu zaproponowano rozwiązanie.

Konsultant na infolinii, chociaż korzystał z translatora, po przeczytaniu mojej wiadomości podesłał mi kod promocyjny aktywujący ponownie promocję „na zawsze za pół ceny”. Nie obyło się jednak bez pewnych trudności - próbowałem dodać ponownie jako metodę płatności PayPal, środki były blokowane, ale blokada od razu została zwalniana a ja wracałem do punktu wyjścia.

BOK usługi SkyShowtime stanął na wysokości zadania.

REKLAMA

Problem z opłaceniem konta SkyShowtime udało się na szczęście w końcu rozwiązać - dostałem się do ustawień nieaktywnego konta z linka zamieszczonego w e-mailu o jego zamknięciu i po raz trzeci wpisałem kod, ale tym razem na metodę płatności wybrałem kartę płatniczą (tą samą, z której bez powodzenia korzystał PayPal) i odzyskałem konto wraz z rabatem. Oby więcej takich problemów nie było!

Jeśli spotkaliście się z podobną sytuacją, polecam kontakt z BOK usługi SkyShowtime. Jeśli z kolei przegapiliście promocję „za pół ceny na zawsze” lub z niej sami zrezygnowaliście, to też nie koniec świata - serwis co jakiś czas przygotowuje inne rabaty; ostatnio był to 10 zł tańszy dostęp na rok, teraz cena to 14,99 zł miesięcznie przez kwartał (promocja wygasa 23 listopada).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA