REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Czekacie na 2. sezon "Wednesday"? Mamy dla was dobrą wiadomość. Niestety złą też

Jak długo będziemy musieli czekać na 2. sezon "Wednesday"? Dłużej niż byśmy sobie tego życzyli. Nowe ogłoszenie castingowe potwierdza, że zdjęcia szybko się nie skończą. Zgodnie więc z wcześniejszymi zapowiedziami w tym roku nowe odcinki serialu nie pojawią się na platformie Netflix.

02.04.2024
11:12
wednesday 2 sezon netflix premiera
REKLAMA

"Wednesday" jest aktualnie najpopularniejszym serialem anglojęzycznym Netfliksa wszech czasów. Produkcją z Jenną Ortegą z miejsca zresztą stała się hitem. Pod względem oglądalności nie przebiła co prawda "Squid Game" (najpopularniejszy serial nieanglojęzyczny), ale 4. sezon "Stranger Things" już tak. Platforma zmieniła co prawda metodologię jej mierzenia, ale produkcja i tak rozbiła przecież bank. Stała się nie tylko hitem serwisu, ale również viralem.

Chociaż "Wednesday" z miejsca stała się hitem, ze względów licencyjnych platforma nie mogła od razu zamówić 2. sezonu. Zielone światło pojawiło się dopiero po dłuższej chwili. Potem - z różnych powodów - zdjęcia były kilkukrotnie przesuwane. Ekipa w końcu jednak wraca na plan. Jak już wiadomo, produkcja ruszy tym razem w Irlandii. A stanie się to jeszcze w tym miesiącu.

REKLAMA

Wednesday - kiedy premiera 2. sezonu hitu Netfliksa?

Zdjęcia do 2. sezonu "Wednesday" rozpoczną się pod koniec kwietnia. Znalezione przez ludzi z What'sOnNetflix ogłoszenie castingowe zdradza, ile potrwają. Produkcja poszukuje "różnorodnych dorosłych i nastolatków", szczególnie tych z "unikalnym wyglądem, dziwacznym stylem i wyrazistymi cechami". Na jej celowniku są także bliźniaki i trojaczki. Wszyscy muszą być dostępni między końcem kwietnia a listopadem.

Wednesday: 2. sezon - Netflix - premiera

Casting call skierowany jest jedynie do ludzi mieszkających w Irlandii. Zdjęcia odbędą się we wschodniej części hrabstwa Wicklow, gdzie Netflix kręcił również "Wikingów: Walhallę". Jeśli jednak produkcja ma trwać do listopada, fani "Wednesday" muszą uzbroić się w cierpliwość. Jenna Ortega nie podbije ponownie platformy 2025 r.

Więcej o "Wednesday" poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Jak podaje przywołany portal, wiadomo już było, że 2. sezon "Wednesday" nie pojawi się w tym roku. Biorąc pod uwagę długi okres produkcji, nie należy spodziewać się premiery nowych odcinków serialu przed wiosną 2025 r.

Dotychczasowe odcinki "Wednesday" obejrzycie na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA