REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Skasowany serial Netfliksa jednak powróci? Fani mają swoją teorię

Netflix bezlitośnie skasował ten serial po 1. sezonie. Jak się jednak okazuje "Julie and the Phantoms" może jakoś powrócić. Fani głęboko w to wierzą. I nawet szykują wielką akcję, aby pokazać, że wciąż tę produkcję kochają.

17.04.2024
8:47
julie and the phantoms netflix 2 sezon premiera
REKLAMA

"Julie and the Phantoms" opowiada historię tytułowej nastolatki, która niegdyś kochała muzykę. Po śmierci matki straciła jednak do niej serce. Wszystko zmienia się, gdy w studiu natyka się na duchy niespełnionych za życia artystów. Chłopaki nakłaniają ją, aby założyła z nimi nietypowy zespół, na co główna bohaterka przystaje.

"Julie and the Phantoms" było pierwszą dużą produkcją Netfliksa zrealizowaną z Kennym Ortegą - twórcą "High School Musical". Serial zadebiutował w listopadzie 2020 r. i niestety nie cieszył się wystarczającą dla serwisu popularnością. Platforma postanowiła więc tytuł skasować. Nie tak jednak od razu, bo smutna dla fanów informacja pojawiła się dopiero w grudniu 2021 r. Miłośnicy produkcji stracili już nadzieję na jej odnowienie, którą ostatnio odzyskali.

REKLAMA

Julie and the Phantoms - serial Netfliksa jednak powróci?

Fani podejrzewają, że "Julie and the Phantoms" może w jakiejś formie niedługo powrócić. Skąd takie przypuszczenia? Portal What's on Netflix twierdzi, że wszystko zaczęło się od artykułu w The Hollywood Reporter, wedle którego Kenny Ortega zmienił swoich reprezentantów. "Kontrakt z Netfliksem już nie obowiązuje" - czytamy w tekście.

Julie and the Phantoms: 2. sezon - Netflix

Pozostałe sugestie, że "Julie and the Phantoms" może powrócić, fani odnaleźli w mediach społecznościowych. Kenny Ortega wrzucił bowiem na X (dawny Twitter) zdjęcie swojego psa z podpisem "zaraz wracam Willie...", a Willie to przecież imię jednego z bohaterów serialu Netfliksa. Jakby tego było mało, aktorki Jadah Marie i Savannah Lee May udostępniły na TikToku posty, opatrując je tymi samymi słowami:

Scrollując przez te wszystkie posty o JATP, w których jest mnóstwo pomysłów, jak moglibyśmy powrócić z 2. sezonem.

Podobnie wcielająca się w główną rolę Madison Reyes postanowiła promować swoją muzykę w mediach społecznościowych, nawiązując do "Julie and the Phantoms". Kiedy jednak jej post wywołał na X spore poruszenie wśród fanów, ona wylała im na głowy kubeł zimnej wody. "Ludzie sprawiacie, że wierzę, że JATP naprawdę wraca, LOL" - napisała.

Zdarza się, że skasowane seriale Netfliksa wracają ze swoimi kontynuacjami. Jest to jednak nader rzadkie zjawisko. Czy jednak "Julie and the Phantoms" pójdzie w ślady "One Day at a Time", "Tuki i Bertie" bądź "Warrior Nun"? Fani chcą walczyć, żeby tak właśnie się stało. Dlatego szykują akcję wielkiego oglądania 1. sezonu produkcji.

W mediach społecznościowych fani "Julie and the Phantoms" zapowiadają, że 30 kwietnia zamierzają oglądać dotychczasowe odcinki serialu. Celem akcji jest, żeby produkcja mogła pojawić się na globalnej liście najpopularniejszych tytułów Netfliksa. Na podobny pomysł wpadli kiedyś miłośnicy "Cienia i kości". Nie udało im się jednak czegokolwiek osiągnąć.

Więcej o skasowanych serialach Netfliksa poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

1. sezon "Julie and the Phantoms" obejrzycie na Netfliksie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA