REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

AHH - świetna kampania reklamowa od Coca Coli

Coca Cola wykupiła domenę ahh.com. I ahhh.com. Oraz ahhhh.com I tak dalej, ponoć aż do 62 literek "h" następujących po "a". Pod każdą z nich umieszczona została inna strona, na której możemy znaleźć rozmaite gry, animacje, filmiki i utwory muzyczne. 

18.04.2014
17:54
AHH – świetna kampania reklamowa od Coca Coli
REKLAMA

Swoisty "spis treści" znajdziemy pod adresem www.ahh.com. W formie większych i mniejszych kafelków, znajdują się tam graficzne zajawki kolejnych multimediów - prawdopodobnie wszystkich lub przynajmniej prawie wszystkich. Możemy skoczyć bezpośrednio do konkretnej, wybranej gry, odtwarzać wszystkie po kolei, lub tworzyć playlisty z tych, które zainteresowały nas najbardziej. Na ten moment multimedia kończą się na 49 "h", a kolejne 13 odsyła nas do strony głównej. Można przypuszczać, że wkrótce będą pojawiać się kolejne.

REKLAMA
coca cola ahhh
REKLAMA

Każda z tych gier czy animacji to rzecz jasna zabawa maksymalnie na kilka minut, ale muszę przyznać - naprawdę przyjemna i sympatyczna. Radość sprawia też po prostu odkrywanie kolejnych 'produkcji'. Z ciekawszych, które udało mi się dotychczas znaleźć polecam szczególnie tą, w której wciskając klawisz H tworzymy obrazki w ASCII, tą z cymbergajem oraz tą, w której kierując bąbelkiem musimy unikać zatapianych w szklance kostek lodu i słomek.

Uwaga! Korzystanie z tej strony jest niewskazane jeśli macie sporo pilnych obowiązków do zrobienia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA