REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Użytkownicy Amazona coraz mniej oglądają "Johna Wicka", bo ogarnia ich halloweenowy nastrój

Przez wiele tygodni na Amazon Prime Video rządził on: John Wick. Aż pięć tytułów z jego uniwersum gościło bowiem na liście najpopularniejszych produkcji dostępnych na platformie w naszym kraju. Teraz to się zmieniło, bo użytkownicy serwisu zaczęli interesować się dostępnymi na nim horrorami.

14.10.2023
10:36
amazon prime video co obejrzeć horrory
REKLAMA

Nie żeby użytkownicy Amazon Prime Video całkowicie odrzucili kino akcji. John Wick we wszystkich swoich odsłonach jeszcze listy najpopularniejszych tytułów nie opuścił. Użytkownicy platformy w naszym kraju wciąż oglądają czwartą część serii głównej i osadzony w jej świecie serial "The Continental". Finałowy odcinek ostatniej wspomnianej produkcji zadebiutował już ponad tydzień temu, więc zainteresowanie nią powoli spada.

"The Continental" zajmuje aktualnie najniższy stopień podium zestawienia najpopularniejszych tytułów Amazon Prime Video, bo w tym tygodniu musiał uznać już nie tylko wyższość "Gen V" (spin-offu "The Boys"), ale też nowego filmu science fiction "Awareness".

REKLAMA

Amazon Prime Video - co oglądają Polacy?

Gdzieś na dalszych miejscach zestawienia znajdziemy jeszcze trochę akcji. Użytkownicy Amazon Prime Video chętnie sięgają bowiem po napędzany adrenaliną "Bullet Train", "Demaskatora" z Liamem Neesonem czy trzymającego w napięciu "Włamywacza". Ponieważ jednak Halloween zbliża się wielkimi krokami, coraz chętniej oglądają też horrory.

Więcej o horrorach na Amazon Prime Video poczytasz na Spider's Web:

Filmów grozy na Amazon Prime Video nie brakuje. Parę tygodni temu platforma zaktualizowała swoją ofertę o mnóstwo horrorowego dobra, a potem jeszcze poprawiła nowością "Zatrzymać morderstwo". To ten właśnie utrzymany w konwencji slashera film z motywem podróży w czasie zajmuje w tym tygodniu ostatnie miejsce na liście najpopularniejszych tytułów serwisu.

Zatrzymać morderstwo - horrory - Amazon Prime Video

Może i "Zatrzymać morderstwo" do najlepszych filmów nie należy. Łatwo jednak wyłączyć przy nim szare komórki, bo próbuje widzów uwieść swoją głupotą. Mógłby być bardziej charakterny, gdyż wypada miałko. Tak humor, jak i krwawe atrakcje ani tu ziębią, ani grzeją. Sądząc jednak po jego popularności na relaksujący seans, nadaje się idealnie. I chyba całkiem nieźle wprowadza w halloweenowy nastrój.

Prócz "Zatrzymać morderstwo" użytkownicy Amazon Prime Video chętnie jeszcze sięgają po "Narodziny zła". A ten film śmieszny być nie próbuje. To w końcu produkcja sygnowana nazwiskiem Neila Marshalla ("Zejśćie"), który tym razem opowiada o zestrzelonej nad Afganstanem pilotki. Kate chowa się w podziemnym bunkrze, gdzie będzie musiała stawić czoła niebezpiecznemu potworowi.

Narodziny zła - horrory - Amazon Prime Video

Horrory wciąż jeszcze nieśmiało rozgaszczają się na liście najpopularniejszych tytułów dostępnych na Amazon Prime Video. Można się jednak spodziewać, że im bliżej Halloween, tym więcej będzie ich trafiać do zestawienia.

REKLAMA

Amazon Prime Video - najpopularniejsze tytuły w tym tygodniu:

 1. Gen V
 2. Awareness
 3. The Continental
 4. Koło czasu
 5. Bullet Train
 6. Demaskator
 7. John Wick 4
 8. Narodziny zła
 9. Włamywacz
 10. Zatrzymać morderstwo
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA