REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Angry Birds Go! – Wściekłe Ptaki wystrzelą z procy prosto w fotele pojazdów wyścigowych

Stało się. Po wielu odsłonach popularnej serii, perypetiach w kosmosie oraz koalicji z Gwiezdnymi Wojnami, Wściekłe Ptaki w końcu dadzą odpocząć wysłużonej procy. Zamiast tego zostaną kierowcami wyścigowymi. Komuś jeszcze nasunęły się skojarzenia z kultowym Crash Team Racing?

28.08.2013
19:40
Angry Birds Go! – Wściekłe Ptaki wystrzelą z procy prosto w fotele pojazdów wyścigowych
REKLAMA
REKLAMA

Niestety, wciąż jeszcze nie znamy większej ilości szczegółów na  temat nadciągającej produkcji Rovio. Angry Birds Go! zostało dopiero co zapowiedziane, natomiast na oficjalnym materiale filmowym trudno doszukać się chociażby sekundy rozgrywki z prawdziwego zdarzenia.

Mimo tego, jestem jak najbardziej za. Angry Birds z wciąż obowiązującym schematem rozgrywki dalej cieszy, lecz odcinanie kuponów od sprawdzonych rozwiązań zaczyna coraz bardziej doskwierać. Zmiana konceptu może wyjść tej grze tylko na dobre, oczywiście o ile fińscy twórcy z Rovio podołają zupełnie nowemu zadaniu.

Oczami wyobraźni widzę rozgrywkę podobną do tej z Crash Team Racing na pierwsze PlayStation. Świetnie bawiłem się przy tym tytule i nie mam nic przeciwko, aby powtórzyć tę przygodę, tym razem w otoczce Wściekłych Ptaków. Wzburzone ptactwo ścigające się razem z zielonymi prosiakami, przy użyciu dodatkowych mocy i bonusów może okazać się strzałem w dziesiątkę, który przysłuży się zarówno mobilnym, niedzielnym graczom, jak i samemu wydawcy.

REKLAMA
angry birds go 2

Już widzę serię bolidów w niezrozumiale wysokiej cenie, jaka zaleję sklepowe półki, wywołując rządzę wśród młodszych graczy i lament portfeli ich rodziców. Świetne założenia na nową serię gier już są, teraz pozostaje jedynie odpowiednie wykonanie. Patrząc na potęgę stojącą za Rovio, można być o to raczej spokojnym.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA