REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Angry Birds Transformers, czyli kolejna kooperacja Rovio

Angry Birds są już wszędzie. Podbój naszej wyobraźni (i portfeli) zaczęły od telefonów i tabletów, by potem wylądować na półkach z zabawkami, maskotkami, komiksami, słodyczami, grami planszowymi... Okej, łatwiej byłoby pewnie wymienić te półki, na których Wściekłych Ptaków się nie znajdzie. Nie dziwi zatem fakt, że Rovio nawiązało współpracę z kolejną po Disneyu ogromną firmą. Mowa o Hasbro, a owocem tego działania ma być powstanie marki Angry Birds Transformers. 

16.06.2014
17:21
Angry Birds Transformers, czyli kolejna kooperacja Rovio
REKLAMA

Angry Birds lubią niemal wszyscy, ale szczególnie upodobały je sobie dzieci. Hasbro z kolei produkuje zabawki, którym też na ogół bawią się najmłodsi. I jak już pociechy zbiorą sobie maskotki żółtego, czerwonego, niebieskiego i czarnego ptaszka, to chętnie sięgną po to samo, tylko w innym wydaniu. Żyła złota.

REKLAMA

I tak już wkrótce sklepy zapełnią się gadżetami, akcesoriami i rozmaitymi zabawkami Angry Birds Transformers. Ale nie zabraknie też tego, co interesuje większość z nas o wiele bardziej, czyli nowej gry na urządzenia przenośne. Niestety, nie ujawniono dotychczas żadnych szczegółowych informacji na jej temat. Nie wiadomo więc, czy będzie to po prostu kolejne wydanie AB z nowymi teksturami, czy zupełnie nowy produkt w stylu Epic albo Go!. Nie znana jest również data jej premiery.

Ogłoszono jedynie, że gra ukaże się w pierwszej kolejności na iOS, a krótko potem na pozostałe platformy mobilne, oraz że nasi protagoniści nazywać się będą Autobirds, a przeciwnicy Deceptihogs. Więcej informacji ma zostać ujawnionych w ciągu kilku najbliższych tygodni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA