REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Wszystkie gry twórców Angry Birds za darmo dla posiadaczy urządzeń z Windows Phone!

To się dopiero nazywa promocja. Wszystkie gry odpowiedzialnego za Wściekłe Ptaki studia Rovio są do pobrania całkowicie za darmo. Od klasycznego Angry Birds, przez rewelacyjne Bad Piggies, na trójwymiarowym Angry Birds Go! kończąc – każdy tytuł Finów jest darmowy.

25.11.2014
16:15
Wszystkie gry twórców Angry Birds za darmo dla posiadaczy urządzeń z Windows Phone!
REKLAMA
REKLAMA

Brzmi jak bajka? Wystarczy zobaczyć profil Rovio w sklepie Windows Phone. Cały katalog produktów niesamowicie popularnych fińskich twórców jest darmowy. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników mobilnej rozgrywki. W przeciwieństwie do gier na Androida, kafelkowe Wściekłe Ptactwo jest pozbawione irytujących reklam oraz (w mniejszym stopniu) mikro-transakcji. Nic tylko klikać i dodawać do kolekcji.

angry birds rovio
REKLAMA

Od siebie polecam oryginalne i najlepsze z całego dziobatego miotu Bad Piggies. Udanym eksperymentem okazało się być również trójwymiarowe Angry Birds Go! Chociaż aplikacja nie podołała wszystkim oczekiwaniom, jest naprawdę grywalna i stale poszerzana o nowe elementy. Dziobate Gwiezdne Wojny to już najwyższa możliwa półka, niezależnie od wybranej trylogii. Nie zabrakło nawet Angry Birds Epic, które przenosi skrzydlate i kolorowe towarzystwo w realia fantasy oraz turowych potyczek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA