REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Bridge Constructor Playground - jedna z najlepszych gier na Androida za 50 groszy

Bridge Constructor Playground, czyli jedna z najciekawszych i najbardziej wciągających mobilnych gier, kosztuje teraz tyle, co sucha bułka.

01.12.2016
17:45
Bridge Constructor Playground - świetna gra teraz za 50 groszy!
REKLAMA
REKLAMA

Z promocji mogą wziąć udział wszyscy posiadacze Androida z polskim kontem Google Play. Nasz kraj jest jednym z kilku, w których obowiązuje atrakcyjna promocja. O wiele gorzej mają na przykład amerykańscy użytkownicy, którym wciąż wyświetla się stara, wynosząca 8 złotych cena.

Bridge Constructor Playground za 50 groszy to obowiązkowy zakup.

Produkcja opiera się na prostym, doskonale znanym schemacie. Zadaniem gracza jest budowanie mostów, po których będzie w stanie przejechać pojazd. Stawianie belek nie może być chaotyczne i bezsensowne, ponieważ Bridge Constructor Playground opiera się na prawach fizyki. Gracz musi dbać o odpowiednią sprężystość mostu, rozchodzenie się masy i tak dalej.

REKLAMA

Tego typu gier znajdziecie w Google Play przynajmniej kilka. Jednak żadna z nich nie jest tak dopracowana i bogata w zawartość, jak właśnie Bridge Constructor Playground. Z każdym kolejnym poziomem jest coraz trudniej, aż dojdziecie do niesamowitych wyzwań, takich jak mosty zwodzone, które muszą sobie radzić z obsługą promów i pojazdów kołowych.

Gra naprawdę wciąga. Warto wydać na nią te skromne 50 groszy. To jedna z tych aplikacji, których po prostu żal odinstalowywać z pamięci smartfona. Do których zawsze chętnie się wraca w obliczu zagrażającej nudy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA